Володимир Єзерський: "Мої підопічні молодці, вони виявили характер"

04.06.2022 21:20

Фото УАФ

Головний тренер юнацької збірної України Володимир Єзерський підбив підсумок матчу еліт-раунду Євро-2022 (U-19) проти команди Сербії.

— Ми грали проти гідного суперника, який у першому турі виграв у Нідерландів, — сказав Єзерський Офіційному сайту УАФ. - Сербія - організована, збалансована команда, яка ставить перед собою завдання потрапити на чемпіонат Європи.

У першому таймі, поки мої підопічні мали сили, ми виглядали непогано. Після того, як рахунок став 1:1, ми могли не раз вийти вперед, але не пощастило.

А в другому таймі нам стало набагато складніше, оскільки у фізичному та функціональному плані команда почала просідати, все ж таки відсутність ігрової практики протягом тривалого часу говорила сама за себе. Суперник більше контролював м'яч, вів гру, проте мої хлопці молодці, вони виявили характер, зуміли втримати нічию. Тому тепер доля путівки до фінальної частини турніру вирішиться в останньому турі.

Знову ж таки, зараз для нашого тренерського штабу головне завдання — відновити футболістів, що зробити буде надзвичайно складно, враховуючи наш кадровий потенціал та час. Наприклад, ми перед грою з Нідерландами залишилися з одним воротарем.