Віктор Коваленко потрапив у чорну смугу в Італії

01.12.2021 21:24

Спеція Віктора Коваленка програла вчетверте в останніх п'яти матчах чемпіонату Італії

Сьогодні Спеція Віктора Коваленка у поєдинку 15 туру першості Італії на виїзді зустрічалася з Інтером. Українець вийшов на поле у ​​стартовому складі «орлят» і відіграв 65 хвилин, не відзначившись результативними діями.

Невдало діяли і його партнери, які так і не змогли пробити голкіпера господарів. Натомість «неро-адзуррі» двічі засмутили варти воріт Спеції, по разу в кожному з таймів.

В результаті, Спеція зазнала третьої поспіль і четвертої в останніх п'яти матчах поразки – 0:2. Команда Віктора Коваленка з 11-ма очками посідає 17-е місце у турнірній таблиці.

Чемпіонат Італії. Серія А. 15-й тур

Інтер – Спеція – 2:0 (1:0)

Голи: Гальярдіні (36), Мартінес (58, з пенальті).

Обережно, Робо: захисник суперника збірної України в плей-офф відбору ЧС-2022 став найкращим на планеті