Виду - гол, Риболовля - результативний пас. Колишні партнери по київському Динамо розбиралися в Туреччині (відео)

22.04.2019 20:58
Український півзахисник Сергій Рибалка результативно повернувся до складу Сівасспора на поєдинок з одним з лідерів чемпіонату Туреччини
Сівасспору

фото sivasspor.org.tr

Український півзахисник Сергій Рибалка після того, як п'ять матчів поспіль не виходив на поле в складі Сівасспора, повернувся в основу на домашній поєдинок проти грізного Бешикташа. На 31-й хвилині гості повели в рахунку зусиллями добре відомого українським уболівальникам екс-динамівця Домагоя Віди. Господарі відігралися на останній хвилині першої половини гри, а Сергій Рибалка записав на свій рахунок гольовий пас (третій у сезоні). https://vc.sporttube.com/video/2019/4/22/ggUCCCG.mp4 Втім, за три хвилини до фінального свистка Бурак Їлмаз приніс стамбульців мінімальну виїзну перемогу - 2: 1. Після 29-ти турів Сівасспор знаходиться на 13-му місці в турнірній таблиці Суперліги. В активі команди 35 очок.

Боротьба за виживання в Прем'єр-лізі. Чим в підсумку все закінчиться: думки фахівців

Хто, на ваш погляд, стане переможцем Ліги чемпіонів-2018/2019?

• Ліверпуль (88%, голосів: 2 477)