Вест Гем за Ярмоленка вперше забрався так далеко (відео)

21.11.2021 11:03
Категорії: Новини теми

Як англійський Вест Гем виступає в кубкових турнірах під час перебування в команді українця Андрія Ярмоленка?

У нинішньому розіграші Кубка англійської ліги команда Андрія Ярмоленка пройшлася грандами. Спочатку Вест Гем вибив МЮ (XNUMX:XNUMX), а потім у серії пенальті здолав МанСіті. Наш легіонер узяв участь в обох матчах, але обійшовся без результативних дій.

За час перебування Ярмоленка в Лондоні його команда вперше пробилася до чвертьфіналу англійського кубкового турніру. Раніше стелею для неї було потрапляння до 1/8 фіналу.

Кубок англійської ліги-2018/19. 1/8 фіналу

Вест Гем пройшов двох суперників, після чого не встояв перед Тоттенгемом (1:3). Ярмоленко взяв участь лише в поєдинку стартового для його команди раунду — проти Вімблдону (3:1).

Кубок Англії-2018/19. 1/16 фіналу

Цього разу лондонці спіткнулися на другому супернику, коли нарвалися на реванш того самого Вімблдону (2:4), який виступає в третьому за силою дивізіоні. Ярмоленко через травму в турнірі участі не брав.

Кубок англійської ліги-2019/20. 1/16 фіналу

І знову лондонці зупинилися у другому для себе раунді. Цього разу вони в гостях згоріли Оксфорду з третього дивізіону — 0:4. Ярмоленко в турнірі участі не брав.

Кубок Англії-2019/20. 1/16 фіналу

Аналогічний сценарій мав місце й у іншому змаганні. Другий опонент в особі Вест Бромвічу виявився Молотобійцям не до снаги — 0:1. Ярмоленко того сезону в кубкових зустрічах узагалі участі не брав.

Кубок англійської ліги-2020/21. 1/8 фіналу

Наш легіонер відіграв по 90 хвилин у всіх трьох поєдинках команди в турнірі. Він віддав асист у грі із Чарльтоном (3:0), а в матчі з Халл Сіті (5:1) набрав 2+2 за системою «гол+пас». Однак у 1/8 фіналу Вест Гем не встояв перед Евертоном (1:4).

Кубок Англії-2020/21. 1/8 фіналу

І в цьому турнірі Андрій узяв участь у всіх трьох матчах Вест Гему. У його активі гол у ворота Донкастера (3:0). В 1/8 фіналу Молотобійці завершили свій шлях за трофеєм, поступившись у додатковий час МЮ (0:1).

Що говорить історія?

Вест Гем тричі вигравав Кубок Англії (1964, 1975, 1980) і двічі поступався у фіналі турніру (1923, 2006). У Кубку англійської ліги лондонці двічі зазнавали невдачі у вирішальній стадії — 1966-го та 1981-го.

Примхливий жереб: у чвертьфіналі англійського кубку Вест Гем Ярмоленка зіграє в Лондоні, але не на своєму стадіоні