Вест Хем Андрія Ярмоленко зазнав п'ятої поразки в нинішньому чемпіонаті Англії

05.10.2018 22:52
Андрій Ярмоленко відіграв 70 хвилин у поєдинку 8-го туру чемпіонату Англії, але не допоміг Вест Хему уникнути поразки

фото whufc.com

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко з перших хвилин з'явився на полі в матчі першості Англії між Брайтоном і Вест Хемом.  Перший тайм цього поєдинку, безумовно, не став бенефісом українця, який був мало помітний. Більш того, на 31-й хвилині Андрій втратив м'яч в центрі поля, що призвело до гольовий контратаці. Берам Кайал промчав по лівому флангу і віддав точну передачу в штрафну на Гленна Мюррея. Той був точний - 1: 0.  Після перерви Ярмоленко трохи пожвавився і став приймати більш активное участь в наступальних діях «молотобійців». Проте до якихось прямих загроз біля воріт Брайтона справа не доходила. На 70-й хвилині Мануель Пеллегріні випустив замість українського півзахисника колишнього гравця львівських Карпат Лукаса.  Втім, Вест Хему це не допомогло. 0: 1 - п'ята поразка команди зі Східного Лондона в нинішньому сезоні.

Дежавю по-київськи: Динамо знову втратило очки в Лізі Європи в кінці матчу

Вибираємо кращого українського гравця в матчі Україна - Словаччина (зазначте не більше трьох кращих гравців, порядок місць значення не має)

• Марлос (21%, голосів: 1 321)
  • Циганков Віктор (18%, голосів: 1 126)
  • Караваєв Олександр (12%, проголосувало: 740)
  • Малиновський Руслан (9%, проголосувало: 575)