Вагоме слово легіонерів: визначився другий чвертьфіналіст Кубку України

27.10.2021 16:19

Полтавська Ворскла у Луцьку перемогла Верес та пробилася до чвертьфіналу Кубка України

Суперники не змогли виставити бойові склади, зокрема, були відсутні капітани команд. Однак якщо рівнянин Когут був у запасі, то його полтавський колега Чеснаков ще перебуває на самоізоляції.

Проте це не завадило учасникам матчу у Луцьку продемонструвати видовищний футбол. До речі, Верес та Ворскла зовсім недавно з'ясовували стосунки у чемпіонаті УПЛ і тоді було підписано мирну угоду – 1:1.

У кубковому турнірі обов'язково має бути переможець. Сьогодні своє вагоме слово сказали легіонери Ворскли. Спочатку малієць Кані в середині першого тайму відкрив рахунок, а потім хорват Пешич закріпив успіх гостей на 66-й хвилині.

Вилучення рівненчанина Дахновського на 71-й хвилині остаточно поховало надії Вереса на порятунок. Гості скористалися чисельною більшістю та на 84-хвилинці Яворський довів рахунок до розгромного.

Лише у компенсований час нападник Вереса Сергійчук забив гол престижу. У підсумку 3:1 на користь підопічних Юрія Максимова, які вийшли до чвертьфіналу турніру.

Кубок України. 1/8 фіналу

Верес - Ворскла - 1: 3 (0: 1)

Голи: Сергійчук (90+4, з пенальті) – Кані (21), Пєшич (66), Яворський (84).

На 71-й хвилині вилучений Дахновський (Верес) – пряма червона картка.

Несподіваний хід! Наставник збірної Болгарії назвав... третину складу на матч з Україною