Веселощі в групі і камбеки з гіркою кінцівкою. Топ-5 матчів Зорі в єврокубках (відео)

Перед стартом луганської Зорі в кваліфікації Ліги Європи виділяємо кращі поєдинки команди на континентальній арені

Фото zarya-lugansk.com

У четвер підопічні Віктора Скрипника поєдинком з Будучность почнуть для себе новий єврокубковий сезон. При цьому Зоря шостий рік поспіль спробує свої сили в Лізі Європи. Напередодні матчу з чорногорським суперником згадаємо найкращі поєдинки луганчан на континентальній арені. ЛЄ 2014/15. Плей-офф. Фейеноорд - Зоря - 4:3 Одне з найболючіших поразок в історії команди, яка в тому сезоні дебютувала в Лізі Європи. Пройшовши два раунди кваліфікації, перший поєдинок плей-офф Зоря завершила нічиєю 1: 1. На виїзді все складалося для луганчан жахливо. Українці двічі пропустили в першому таймі, а після перерви автогол в свій пасив заніс Максим Білий. Втім, підопічні Юрія Вернидуба видали камбек - дубль оформив Руслан Малиновський, а Білий вразив уже ворота суперників. Однак потрапити в груповий етап Зорі не було судилося - долю дуелі в доданий час перевернув Елвіс Ману. https://www.youtube.com/watch?v=KxTZJxa6DB8 ЛЕ-2017/18. Груповий етап. Атлетик - Зоря - 0:1 Після поразки від Естерсунда (0: 2) мало хто вірив в успіх луганчан в Іспанії. Однак Зорі вдалося шокувати басків, здобувши мінімальну перемогу. Єдиний м'яч у середині першого тайму після кутового записав на свій рахунок Ігор Харатін. Це була перша перемога чорно-білих в історії над суперником з топ-ліги. https://www.youtube.com/watch?v=x11-0ovNOds ЛЕ-2017/18. Груповий етап. Зоря - Герта - 2: 1 В рамках групи команда здолала берлінців на Арені Львів. Під кінець першого тайму точним ударом зі штрафного Зорю вперед вивів Сілас, а на початку другої половини паритет відновив Деві Зельке. Перемогу українцям приніс Олександр Сваток, що вийшов на заміну на початку зустрічі замість отримав пошкодження Василя Прийми. Центрбек підключився до атаки і ефектно замкнув простріл з флангу п'ятою. На жаль, але в підсумку підопічні Вернидуба зайняли в групі третє місце. https://www.youtube.com/watch?v=cFtfgXdAHKw ЛЄ-2018/19. 3-й раунд кваліфікації. Брага - Зоря - 2:2 Рік тому українці були близькі до потрапляння в групову стадію турніру. Для початку Зоря видала епічність камбек в Португалії після домашніх 1: 1. На виїзді підопічні Вернидуба двічі відігравалися по ходу другого тайму. На голи Жоау Новаіша і Рікарду Орти відповіли Рафаель РАТАУ і Олександр Караваєв відповідно. Витримавши 11 компенсованих хвилин, луганчани все ж пройшли в плей-офф. https://www.youtube.com/watch?v=JGdgYYptR8c ЛЄ-2018/19. Плей-офф. РБ Лейпциг - Зоря - 3: 2 Після героїчних 0: 0 на своєму полі, коли українці грали в меншості, Мужики ледь не видали диво на виїзді. Лейпциг забив ранній м'яч зусиллями Матеуса Куньи, але потім Караваєв роздав Ассіст на Юрі і Артема Гордієнко. На жаль, в кінцівці Бики самі проявили характер - голи Жана-Кевіна Огюстена і Емелі Форсберг принесли їм путівку в груповий етап. https://www.youtube.com/watch?v=45s434lLqkQ Володимир Сержао

Ліга Європи. Як виглядає Зоря-2019/2020 і її заявка на єврокубки

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів київське Динамо зіграє з Брюгге (6 серпня - в Бельгії і 13-го - в Києві). На ваш погляд, чи зуміє наша команда пройти далі?

• Так (68%, голосів: 1 937)