Верес виконав Динамо і знищив Десну на виїзді

29.08.2021 15:56

У поєдинку шостого туру чемпіонату України рівненський Верес здобув розгромну виїзну перемогу над чернігівської Десною

Фото nkveres.com

Після чотирьох перемог поспіль підопічні Олександра Рябоконя були розбиті Динамо (0: 4). Повернутися на колишню стежку Десна спробувала в домашньому матчі з Вересом. Ровенци минулого тижня добули прем'єрну вікторію в еліті, здолавши Минай (1: 0).

Чемпіон першої ліги шокував одного з лідерів, оформивши чотири м'ячі в першому таймі. У дебюті Немчанінов замкнув на дальній штанзі передачу Солдата з правого флангу. Пізніше Сергійчук після кутового і скидки партнера відправив м'яч у ворота п'ятою. Далі Геннадій Пасіч після передачі Сергійчука розібрався з голкіпером, а Кльоц реалізував пенальті.

У другому таймі рахунок на табло не змінився, хоча обидві команди і створили по кілька відмінних шансів. В результаті Десна вдруге поспіль програла з рахунком 0: 4, а Верес знову переміг.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 6 тур

Десна - Верес - 0: 4 (0: 4)

Голи: Немчанінов (4, Солдат), Сергійчук (25, Немчанінов), Г. Пасіч (35, Сергійчук), Кльоц (45 + 1, пенальті).

Десна: Литовка - Сафронов (Безбородько, 46), Цимбалюк, Селін, Картушов - Домбровський, Завійський - Калитвинцев (Волошин, 73), Тотовіцкій (Дегтярьов, 82), Болбат (Арвеладзе, 46) - Будковський (Шевцов, 73).

Верес: Когут - Солдат, Мірошник, Гончаренко, Немчанінов - Кльоц (Полюлях, 68), Кучеров (Петько, 79) - Е. Пасіч, Панасенко (Тимофієнко, 82), Г. Пасіч - Сергійчук (Гечев, 82).

Попереджені: Сафронов, Селін, Завійський - Г. Пасіч, Кучеров, Гечев.

Динамо оформило саму непристойну перемогу в нинішній УПЛ (відео)