Навздогін розгрому в Манчестері. Головні кошмари для Шахтаря в Лізі чемпіонів (відео)

Згадуємо самі гнітючі поразки донецького Шахтаря в головному єврокубку

Вчора в четвертому турі групової стадії Ліги чемпіонів гірники отримали повний кошик в Манчестері. Городяни перемогли з рахунком 6: 0, в складі команди Пепа Гвардіоли хет-трик оформив Габріел Жезус, також відзначилися Давид Сільва, Рахім Стерлінг і Ріяд Марез. Англійці завдали Шахтарю друге найбільше поразку за всю історію його виступу в найпрестижнішому європейському клубному турнірі. https://www.youtube.com/watch?v=XdNDX7BymvM Городянам не вистачило одного гола до «рекорду» Баварії. Мюнхенці завдали Шахтарю найбільша поразка в Лізі чемпіонів в 2015 році. У першому матчі 1/8 фіналу донеччани відстояли нульову нічию, але на Альянц Арені були знищені. Початок розгрому поклав видалення Олександра Кучера на третій хвилині і наступний пенальті, який реалізував Томас Мюллер. Пізніше німець оформив дубль, також забивали Жером Боатенг, Франк Рібері, Хольгер Бадштубер, Роберт Левандовський і Маріо Гетце. https://www.youtube.com/watch?v=CRNaVCg6u2c Невдале турне європейськими аренами Кілька разів гірники програвали з рахунком 1: 5. Вперше це сталося в груповому етапі ЛЧ-2000/01 на Стадіо Олімпіко. Матч з Лаціо складався для гостей непогано - «в роздягальню» забив Андрій Воробей. Але незабаром після перерви рахунок зрівняв Клаудіо Лопес, після чого гірники попливли. Пізніше забивали Джузеппе Фаваллі і Хуан Себастьян Верон, а під кінець зустрічі Лопес зробив хет-трик. https://www.youtube.com/watch?v=EG6ZdW5Q31k Парадоксально, але в своєму кращому сезоні в Лізі чемпіонів Шахтар двічі програв розгромно. Спочатку в груповому етапі на Емірейтс повний зірок Арсенал познущався над захистом оранжево-чорних. У першому таймі забивали Алекс Сонг і Самір Насрі, а в другому відзначилися Сеск Фабрегас, Джек Вілшир і Маруан Шамах. У складі Шахтаря єдиний м'яч оформив екс-канонір Едуардо. https://www.dailymotion.com/video/xh4ix0 Незважаючи на вліт в Лондоні, донеччани посіли перше місце в групі, а потім вперше в історії дійшли до 1/4 фіналу. Але на такій пізній стадії шансів українцям не залишила Барселона, яка перемогла на Камп Ноу 5: 1. У тій грі тріумфувала півзахист каталонців, а забивали Андрес Іньєста, Дані Алвес, Херард Піке, Сейду Кейта і Хаві. «Гол престижу» за Шахтар оформив Ярослав Ракицький. https://www.dailymotion.com/video/xib4fc Мілан постарався більше всіх Всього ж в Лізі чемпіонів гірники 17 разів програвали розгромно. Чотири рази Кротов «виносили» з рахунком 0: 4, одного разу вони поступилися 1: 4, ще сім разів матч завершувався з результатом 0: 3. У 14-ти випадках українці потрапляли на апсет в груповому етапі, тричі - в плей-офф. На своєму полі Шахтар чотири рази програвав з великим рахунком, але завжди з різницею в три м'ячі. Найчастіше громив гірників Мілан - тричі. За два рази засмучували оранжево-чорних МанСіті, Лаціо і Барселона. Представники Серії А оформили сім з 17-ти великих перемог в нашому списку, команди Бундесліги, АПЛ та Ла Ліги - по три, Ліги 1 - одну.