Навздогін божевілля в Суперкубку. Топ-5 камбеків Динамо в матчах з Шахтарем

31.07.2019 13:03
Виділяємо головні вольові результати київського Динамо в матчах з принциповим суперником - донецьким Шахтарем

Біло-сині зробили яскравий камбек в Суперкубку України-2019. Поступаючись 0: 1 після голу Алана Патріка динамівці перевернули гру в кінцівці. Точні удари Микити Бурди і Дениса Гармаша принесли столичному клубу перший трофей в сезоні. Ми вирішили з'ясувати, коли ще киянам вдавалося в вольовому стилі здолати Шахтар. Вища ліга-1996/97. Динамо - Шахтар - 3:1 На той момент гірники лише одного разу обігравали суперника в чемпіонаті. На 67-й хвилині Сергій Ковальов зробив заявку на другу перемогу, відкривши рахунок в поєдинку. Однак не минуло й декади, як господарі вже вийшли вперед після голів Сергія Реброва та Валентина Белькевича. У кінцівці зустрічі «точку» поставив Дмитро Михайленко. Вища ліга-2002/03. Динамо - Шахтар - 2:1 До цього поєдинку гірники лідирували в турнірній таблиці, проте після очної дуелі кияни вирвалися вперед. В середині першого тайму Сергій Попов вивів гостей вперед, але перед перервою Максим Шацьких рахунок зрівняв. А переможним для біло-синіх виявився автогол Адріана Пуканича. У підсумку Динамо взяло «золото», випередивши переслідувача на три очки. Кубок України-2002/03. Фінал. Динамо - Шахтар - 2:1 Біло-синім вдалося взяти реванш за торішню невдачу в кубковому фіналі. Андрій Воробей відкрив рахунок в середині першого тайму, на що наставник Динамо Михайличенко відреагував замінами, випустивши Олександра Хацкевича і Діого Рінкона. Саме «джокери» і спрацювали, оформивши камбек у другій половині зустрічі. https://www.youtube.com/watch?v=F_F9NqNRQxw Кубок України-2014/15. Фінал. Динамо - Шахтар - 0: 0 (пен. 5: 4) Чергова фінальна сутичка українських грандів була багатою на емоції і жовті картки. На 81-й хвилині отримав червону Сергій Рибалка, і кияни майже 40 хвилин відбивалися в меншості. По ходу серії пенальті Шахтар вів з рахунком 3: 1 завдяки невдалим спробам Мігеля Велозу і Віторіну Антунеш. Однак колосальне невезіння гірників і майстерність Олександра Шовковського принесли динамівцям заповітний трофей після неймовірного камбека. https://www.youtube.com/watch?v=prXH6HrlCh4 Суперкубок України-2016. Шахтар - Динамо - 1: 1 (пен. 3: 4) Гірники підійшли до гри в статусі володаря Кубка, а динамівці - з чемпіонським титулом. В середині другого тайму Фред відкрив рахунок, після чого кияни кинулися відіграватися. В результаті їм все ж вдалося забити на 80-й хвилині зусиллями Домагоя Віди. Потім СаШо знову виграв серію пенальті, в якій ключовим виявився сейв голкіпера після удару Євгена Селезньова. https://www.dailymotion.com/video/x4kitb3 Володимир Сержао

Сила - в терпінні. Повний розклад по матчу Динамо - Шахтар

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів київське Динамо зіграє з Брюгге (6 серпня - в Бельгії і 13-го - в Києві). На ваш погляд, чи зуміє наша команда пройти далі?

• Так (68%, голосів: 1 937)