Васіль - єдиний легіонер. Видалення воротарів у нинішній і минулій УПЛ (відео)

05.05.2021 19:01
Категорії: Новини теми

Згадуємо всіх голкіперів, яких було видалено в рамках нинішнього й попереднього розіграшів чемпіонату України

Нікола Васіль. Фото zarya-lugansk.com

У перенесеному поєдинку XNUMX-го туру УПЛ Зоря несподівано програла Олімпіку (XNUMX: XNUMX). Багато в чому на результат зустрічі вплинув епізод у середині першого тайму. Нікола Васіль невдало зіграв на виході й завдав важкої травми Ібрагіму Каргбо, за що отримав пряму червону картку. У більшості донеччани досягли першої для себе перемоги XNUMX року.

Відео

Васіль став третім голкіпером, видаленим у нинішній Прем'єр-лізі. У минулому сезоні воротарських червоних карток набралося чотири. Нижче ми згадаємо всі ці моменти.

Герман Пеньков (Олімпік). УПЛ-2019/20. 2-й тур. Олімпік - Колос - 0: 1

Арбітр Дмитро Крівушкін за матч продемонстрував три червоні картки. Під кінець першого тайму у гостей видалився Євген Смирний, а в середині другого голкіпер донеччан Пеньков достроково пішов із поля, привізши у свої ворота пенальті, який реалізував Віталій Гавриш. У компенсований час червоне світло перед собою побачив і літній новачок Олімпіку Алію Абубакар.

Відео

Юрій Паньків (Олександрія). УПЛ-2019/20. 14-й тур. Олімпік - Олександрія - 0: 0

Найперше видалення минулого сезону трапилося вже на 35-й хвилині. Екс-голкіпер збірної України переривав вихід суперника сам на сам за межами штрафного, здійснивши фол останньої надії. Це було перше вилучення в кар'єрі на той момент XNUMX-річного Паньківа. Провівши майже весь матч у меншості, гості зуміли втримати нічию. Додамо, що це було найшвидше видалення воротаря в історії вищого дивізіону.

Олег Кудрик (Карпати). УПЛ-2019/20. 17-й тур. Карпати - Десна - 2: 6

Найрезультативніший матч минулого сезону. У першому таймі на голи чернігівців Максима Імерекова й Олександра Філіппова точним ударом відповів Єгор Назарина. На початку другої половини поєдинку Владислав Калітвінцев збільшив перевагу гостей, а голкіпер Карпат Кудрик дістав видалення після невдалої гри на виході. Потім Олександр Бойчук скоротив відставання зелено-білих, а в кінцівці за Десну знову забили Калітвінцев і Філіппов, а також Дмитро Хльобас.

Богдан Сарнавський (Львів). УПЛ-2019/20. 18-й тур. Львів - Колос - 3: 2

На 60-й хвилині за рахунку 2: 1 на користь львів'ян Сарнавський збив опонента на лінії штрафного, але обійшлося без пенальті. У меншості містяни тільки збільшили свою перевагу і в підсумку здобули три очки.

Відео

Руслан Нещерет (Динамо). УПЛ-2020/21. 12-й тур. Маріуполь - Динамо - 1: 2

Перше вилучення воротаря в цьому сезоні. Динамо вело в рахунку після раннього голу Дениса Гармаша, але під кінець першого тайму гостей підвів Нещерет. Для Руслана це був лише четвертий матч за першу команду киян. Згодом Віктор Циганков збільшив перевагу столичного клубу, а в кінцівці Маріуполь відквитав один м'яч.

Відео

Олександр Бандура (Рух). УПЛ-2020/21. 15-й тур. Шахтар - Рух - 2: 0

Гірники відверто догравали матч, а неприємний епізод трапився вже в компенсований час. Бандура вибіг за межі штрафного і врізався у Віктора Корнієнка, за що отримав пряму червону картку. Оскільки замін у Руху вже не залишилося, місце в рамці зайняв словенець Девід Зец.