VAR і Маріуполь рятують Полтаву: Ворскла дивом прорвалася в єврокубкову зону

09.05.2021 15:55

Полтавська Ворскла здобула вольову перемогу над Минаєм і братиме участь у кваліфікації Ліги конференцій

Фото vorskla.com.ua

У заключному турі нинішнього чемпіонату України Минай в Ужгороді приймав Ворсклу. За будь-якого завершення сьогоднішнього поєдинку закарпатці залишали Прем'єр-лігу, а от Ворскла в разі перемоги могла зачепитися за зону єврокубків.

Більш висока мотивація й зіграла свою роль. Незважаючи на те, що Хахльов відкрив рахунок уже на 7-й хвилині ударом з 14-метрової позначки, гості до перерви не тільки відігралися, а й вийшли вперед. Вирівняв становище на XNUMX-й хвилині Кане, а в кінцівці першого тайму Кулач реалізував пенальті.

У другій половині гри ключовим став момент зі скасованим 60-метровим у ворота полтавців. На XNUMX-й хвилині Ахмедзаде зробив запаморочливий пірует у штрафному гостей і звалився на землю через голову Різника. Арбітр Віталій Романов спочатку вказав на точку, але після просмотру відеоповтору скасував своє рішення і видав «гірчичник» самому Ахмедзаде за симуляцію.

Ворскла виграла з рахунком 2: 1 і, з урахуванням поразки Десни в паралельному матчі з Маріуполем (1: 4), посіла підсумкове п'яте місце в турнірній таблиці. Воно забезпечує підопічним Юрія Максимова участь у кваліфікації Ліги конференцій. Минай залишає Прем'єр-лігу.