Вадим Євтушенко: «Не знаю, що гравцям заважало, але було багато втрат м'яча» (відео)

20.01.2020 19:30
Асистент головного тренера київського Динамо Вадим Євтушенко прокоментував перемогу своєї команди в спарингу з азербайджанським Нефтчі

Сьогодні біло-сині провели свій другий поєдинок на зимових зборах. Динамівці обіграли Нефтчі з рахунком 2: 1, А в складі української команди забивали Віталій Миколенко та Назарій Русин. Після поєдинку помічник Олексія Михайличенка Вадим Євтушенко поспілкувався з клубною прес-службою. - Можна сказати, що вчора і сьогодні ми грали тим же складом по одному тайму. Ми не вдавалися до ротації, які не змішували склади, щоб гравці відчули себе краще в цих зв'язках, які на даний момент ми вибрали. Результат непоганий, ми швидко досягли переваги в два м'ячі, але якість нас, звичайно, не влаштовує. Не знаю, що гравцям сьогодні заважало, але була неймовірна кількість втрат м'яча. Гра не вийшла такою, яку ми хотіли побачити. Так, футболісти отримали необхідне навантаження, але все-таки вже хочеться, щоб було присутнє і якість. Замість цього у гравців була якась нервозність. Можливо, причина в тому, що ми якийсь час тренуємося без перерви, може бути гравці втомилися фізично і психологічно. Незважаючи на перемогу, сьогодні якість гри нас не задовольнило. - Голи Миколенко та Русина - це головний позитив сьогоднішнього матчу?   - У першому таймі було більше комбінаційної гри. Ми швидко домоглися переваги. Здорово спрацювала зв'язка на лівому фланзі. Миколенко віддав хороший пас де Піні і сам вчасно увірвався в штрафну. Гол забили якісний. Друга комбінація теж була непоганою. Караваєв знайшов хорошою передачею на дальній штанзі де Піну. Може бути, вже після першого удару м'яч перетнув лінію воріт. У будь-якому випадку, Русин виявився там, де центральний нападаючий повинен бути і забив гол. На жаль, ми не змогли взяти м'яч під свій контроль, особливо в другому таймі. Були короткі атаки, велика кількість втрат. Повторюся, поки ми з'ясували, в чому причина. Так, дійсно, у другому таймі ми грали м'ячами суперника згідно з домовленістю. Звичайно, це не виправдання, але одна з можливих причин великого відсотку браку. Були дуже хороші, перспективні контратаки, де ми то на м'яч наступимо, то послизнемося, то ще щось ... І ми не доводили ці контратаки до логічного завершення. - Як оціните фізичну форму команди? - Ми не готувалися спеціально до цих матчів - з Легією і Нефтчі. У нас є програма, і матчі проводяться на тлі втоми. Природно, втома присутня в ногах, та й, напевно, в головах. Виходячи з цього і якість гри таке, яким воно є на сьогоднішній день. - Що скажете про суперника? - Було видно, особливо в другому таймі, що тренери дали команді установку грати щільніше, агресивніше. І дійсно, команда додала в агресії після перерви. Це також було однією з причин, чому у нашої команди не виходила комбінаційна гра. Суперники часом навіть грали грубо. Але це футбол. Через це теж потрібно проходити. Чи не розмовляти, а терпіти і швидше працювати з м'ячем, щоб не отримувати по ногах. https://www.youtube.com/watch?v=uySsKF84wxI

У своєму першому спарингу на зборі в Туреччині Динамо розійшлося миром з варшавською Легією