У стані суперника. Вольфсбург у важкій ситуації врятував матч чемпіонату Німеччини (відео)

02.03.2020 11:02
Суперник донецького Шахтаря в Лізі Європи зумів видряпати очко в гостьовому поєдинку першості Німеччини з берлінським Уніон

фото vfl-wolfsburg.de

Німецький Вольфсбург, який зустрінеться з Шахтарем в 1/8 Ліги Європи, зумів відігратися в непросто складався матчі першості країни. Підопічні Олівера Гласнера на виїзді грали з берлінським Уніон і до 60-й хвилині поступалися 0: 2. Однак команда не опустила рук і зуміла врятувати поєдинок. Спочатку захисник Яннік Герхардт скоротив відставання в рахунку, а за 10-ть хвилин до кінця зустрічі форвард збірної Нідерландів Вут Вегхорст відновив рівновагу.

Чемпіонат Німеччини. Бундесліга. 24 тур

Уніон Берлін - Вольфсбург - 2: 2 (1: 0)

Голи: Андерссон (41), Фрідріх (57) - Герхардт (60), Вегхорст (81). Вольфсбург: Кастельс, Мбабу, Кнох, Брукс, Отава, Штеффен (Мехмеді, 63), Герхардт, Арнольд, Брекало (Клаус, 88), Гінчек (Жоау Віктор, 78), Вегхорст. На сьогоднішній день Вольфсбург з 35 очками розташовується на сьомому місці чемпіонату країни. Нагадаємо, перший поєдинок 1/8 Ліги Європи між Вольфсбургом і Шахтарем відбудеться 12 березня в Німеччині. Зустріч у відповідь 19 березня в Харкові.

Клубний рейтинг УЄФА. Шахтар ще може дістати команду Фонсекі і потрапити в топ-15