У стані суперника. Гравці збірної Нідерландів блиснули в чемпіонатах Іспанії та Італії (відео)

11.02.2020 12:02
Гравці збірної Нідерландів Френкі де Йонг і Стефан де Врей забили важливі м'ячі за Барселону і Інтер в минулий уїк-енд

Френкі де Йонг. фото spurs-web.com

Півзахисник Френкі де Йонг і захисник Стефан де Врей перебувають у відмінній формі, що не може не радувати наставника збірної Нідерландів Рональда Кумана. Обидва гравці «помаранчевих» відзначилися забитими м'ячами в чемпіонатах Іспанії та Італії.  Хавбек Барселони Френкі де Йонг заслужив схвальні оцінки нідерландської преси, зрівнявши рахунок у поєдинку Ла Ліги Бетіс - Барселона (2: 3). Отримавши неймовірний пас від Лео Мессі молодий гравець не упустив свій шанс.   https://youtu.be/osvLrgkfYks Захисник Інтера і збірної Нідерландів Стефан де Врей зірвав оплески шанувальників в принциповому дербі в Серії А між Інтером і Міланом. Програючи після першого тайму з рахунком 0: 2, його команда зуміла зробити класний камбек (4: 2). І саме де Врей забив важливий третій м'яч на 70-й хвилині.  https://youtu.be/QDmx6T_uoT4 Збірні Нідерландів і України будуть виступати в одній групі фінальної частини Євро-2020. Поєдинок між цими командами відбудеться 14 червня в Амстердамі.

Історичний ляпсус: дев'ять поспіль незабитих пенальті в матчі Суперкубка Японії (відео)