У стані суперника. Форвард збірної Нідерландів вивів свій клуб у лідери Ліги 1

20.02.2021 13:01

Нападаючий збірної Нідерландів Мемфіс Депай став головним героєм поєдинку чемпіонату Франції Ліон - Брест

Нідерландський форвард Мемфіс Депай блиснув в поєдинку 26-го туру чемпіонату Франції між його Ліоном і Брестом. На його рахунку гол і результативна передача.

На 29-й хвилині Депа асистував Ауару, а на 44-й реалізував пенальті, довівши перевагу «ткачів» до трьох м'ячів - 3: 0.

Незважаючи на те, що в другому таймі господарі два голи зуміли відіграти, Ліон здобув перемогу 3: 2 і вийшов на перше місце в Лізі 1, випередивши Лілль за додатковими показниками.

Чемпіонат Франції. Ліга 1. 26-й тур

Ліон - Лілль - 2: 3 (0: 3)

Голи: Шардоне (53), Кардона (74) - Пакета (9), Ауар (29), Депа (44, з пенальті).

Нагадаємо, збірна Нідерландів є суперником України в груповому раунді фінальної частини Євро-2020.