У першому спарингу міжсезоння Динамо з великим рахунком обіграло Бохум

19.01.2019 17:48
Футболісти київського Динамо відкрили програму товариських матчів на зборі в Іспанії, здобувши перемогу над німецьким ФК Бохум

Свій дебютний в 2019 році поєдинок підопічні Олександра Хацкевича проводили на зборі в Марбельї проти представника другої бундесліги і здобули перемогу - 3: 0. У першому таймі з передачі Миколи Шапаренко голом у ворота Бохума відзначився Віктор Циганков. Після перерви перевага українського клубу закріпив Назарій Русин, який оформив дубль. Спочатку нападник вдало зіграв на добиванні після удару Йосипа Піваріча, а потім реалізував вихід один на один після пасу Олександра Андрієвського.     Варто відзначити вихід з перших хвилин зоряного новачка біло-синіх, іспанського форварда Франа Соля, який тільки вчора прибув в розташування команди. Наступним суперником киян у Іспанії 23 січня постане румунська Стяуа (початок - о 17.00 за київським часом)

Динамо (Україна) - Бохум (Німеччина) - 3: 0 (1: 0)

Голи: Циганков (29), Русин (69, 78). Динамо (1-й тайм): Бойко, Кенджера, Сидорчук (к), Кадар, Миколенко (Піваріч, 37), Шепелев, Шапаренко, Буяльський, Вербич, Циганков, Сіль. Динамо (2-й тайм): Бущан, Смирний, Алібеков, Шабанов, Піваріч (к), Че Че, Андрієвський, Гармаш, Буено, Сідклей, Русин. Новачок Динамо Фран Сіль дав відверте інтерв'ю Marca: морози, мова, доводи з Києва і інстинкт вбивці

Хто, на Ваш погляд, стане чемпіоном України-2018/2019?

• Шахтар (69%, голосів: 5 815)
  • Динамо (26%, голосів: 2 166)