В одному ряду з українцями. Все поразки збірної Португалії після перемоги на Євро-2016 (відео)

Скільки разів національна збірна Португалії програвала з часів своєї історичної перемоги на чемпіонаті Європи?

фото fpf.pt

В рамках відбору на Євро-2020 збірна України вдома переграла гостей з Португалії. На голи Романа Яремчука та Андрія Ярмоленко лідер гостей Крішітану Роналду відповів реалізованим пенальті. Проте, врятуватися від поразки лузітанцам не вдалося. https://www.youtube.com/watch?v=x7XlisQigpU Це перша поразка португальців в рамках чемпіонату Європи або відбору на континентальний форум з вересня 2014 року. З часів перемоги на французькому Євро-2016 команда рідко програвала. Ми вирішили з'ясувати, хто крім України брав верх над найсильнішою збірною Старого Світу. Відбір ЧС-2018. Швейцарія - Португалія - 2:0 Перша ж офіційна гра після переможного чемпіонату завершилася для піренейців фіаско. У першому таймі Брель емболії і Адмір Мехмеді забезпечили господарям комфортну перевагу, який вони успішно втримали. Примітно, що через травму пропускав поєдинок Роналду. Що цікаво, в «відповідь» португальці взяли верх з аналогічним рахунком і обійшли швейцарців в боротьбі за перше місце в групі. https://www.youtube.com/watch?v=QDrob4qj6KU ТМ-2017. Португалія - Швеція - 2:3 У березневому спарингу португальці зазнали прикрої поразки, так як після першого тайму вели 2: 0 завдяки голу Роналду і автоголу Андреаса Гранквіста. На 59-й хвилині CR7 замінили, а незадовго до цього Віктор Клаессон один м'яч відквитав. Ближче до кінця зустрічі він же оформив дубль, а на 90-й хвилині перемогу шведам приніс Жоау Канселье, який відправив ігровий снаряд у власні ворота. https://www.youtube.com/watch?v=2LmuAk_G1OU Кубок конфедерацій-2017. Півфінал. Португалія - Чилі - 0: 0 (пен. 0: 3) Португальці вперше виступали на такому турнірі і упустили шанс його виграти. Матч з чилійцями вийшов непростим, безголевим, а в серії пенальті європейці були розтрощені. Після цього поєдинку Роналду відбув з табору збірної на народження близнюків, а його партнери зуміли завоювати «бронзу». https://www.youtube.com/watch?v=INAvogCr8SY ТМ-2018. Нідерланди - Португалія - 3:0 За кілька місяців до мундіалю підопічні Фернанду Сантуша були розгромлені збірною, яка не потрапила на чемпіонат. Ще в першому таймі три м'ячі оформили лідери Нідерландів - Мемфіс Депай, Райан Бабель і Вірджіл ван Дейк. https://www.youtube.com/watch?v=WuR6s6bvgZg ЧС-2018. 1/8 фіналу. Уругвай - Португалія - 2:1 Зі скрипом подолавши груповий етап, лузітанци не встояли перед міцними уругвайцями. На швидкий гол Едінсон Кавані точним ударом після перерви відповів Пепе, але незабаром американський форвард зробив дубль. Роналду в цьому матчі мало чим запам'ятався, хіба що провів Кавані за «бровку», коли той був замінений у зв'язку з травмою. https://www.youtube.com/watch?v=JKK7i3G-jW4 Володимир Сержао

Португалія стала четвертою в списку. Перемоги збірної України над чемпіонами Європи (відео)

Вибираємо кращого українського гравця в матчі Україна - Португалія (зазначте не більше трьох кращих гравців, порядок місць значення не має)

• Андрій Пятов (33%, голосів: 1 358)
  • Віталій Миколенко (19%, проголосувало: 769)
  • Андрій Ярмоленко (17%, проголосувало: 692)