У лідерах Шахтар і Десна. Найрезультативніші матчі нинішньої УПЛ (відео)

21.07.2020 09:05
У яких поєдинках нинішнього розіграшу чемпіонату України команди забивали на двох як мінімум шість голів?

Матч Карпати - Десна став найрезультативнішим у нинішньому сезоні. фото fckarpaty.com

Другий етап Прем'єр-ліги завершено - залишилося провести поєдинки плей-офф Ліги Європи. У цьому розіграші турніру команди на двох забивали як мінімум шість голів у восьми матчах. Сім м'ячів фіксувалися двічі, а рекордний показник - вісім. Нижче ми згадаємо результативні поєдинки чемпіонату. 5 тур. Шахтар - Маріуполь - 5:1 На початку поєдинку два голи оформив Тете - перший дубль оранжево-чорних в нинішньому сезоні. Потім забив Жуніор Мораес, а в другому таймі перевага Шахтаря збільшив Тайсон. Маріуполь відквитав один м'яч, після чого довершив розгром вийшов на заміну Маркос Антоніо. https://www.youtube.com/watch?v=MOdeSSoW6GQ 7 тур. Шахтар - Зоря - 4:3 Гірники в тому матчі могли перервати свою бездоганну стартову серію. Владлен Юрченко та Владислав Кочергін вивели гостей вперед, але до перерви один м'яч відквитав Тайсон. На початку другої половини відзначилися Марлос і Мораес, проте на 86-й хвилині Богдан Ледньов зрівняв рахунок. І все ж через кілька миттєвостей Мораес забив другий для себе і переможний гол. https://www.youtube.com/watch?v=fhq11OV-Y9Y 11 тур. Шахтар - Колос - 6:0 Донеччани знищили новачка УПЛ, забивши п'ять голів з шести ще в першому таймі. Дублями відзначилися Мораес і Тайсон, ще по одному м'ячу на рахунку Євгена Коноплянки та Додо. https://www.youtube.com/watch?v=or3v-R3GzHo 17 тур. Карпати - Десна - 2:6 Найрезультативніший матч сезону. У першому таймі на голи чернігівців Максима Імерекова і Філіппова відповів точним ударом Єгор Назарин. На початку другої половини Владислав Калитвинцев збільшив перевагу гостей, а голкіпера Карпат Олег Кудрик дістав видалення. Потім Олександр Бойчук скоротив відставання зелено-білих, а в кінцівці за Десну знову забили Калитвинцев і Олександр Філіппов, а також Дмитро Хльобас. https://www.youtube.com/watch?v=HzYBh6KxZ_0 22 тур. Колос - Шахтар - 3:4 В останньому турі першого етапу ковалевци боролися за потрапляння в топ-6. Після першого тайму Колос програвав 1: 2 - Тайсон реалізував пенальті, Мораес наспів на добивання, а перед перервою Вадим Мілько скористався помилкою Андрія П'ятова. У другій половині зустрічі Тете збільшив перевагу гостей, але Віталій Гавриш з пенальті і знову Мілько оформили несподіваний камбек. Втім, в кінцівці своє друге слово сказав Мораес, замкнувши фланговий простріл. Незважаючи на драматичне поразку, Колос таки виявився у верхній шістці. https://www.youtube.com/watch?v=jjrXZ89dZbI 23 тур. Олександрія - Колос - 4:2 Один з небагатьох матчів нинішнього чемпіонату з трьома «джокерами». Перший тайм завершився нічиєю після голів Станіслава Сорокіна і Дмитра Гречишкіна, а незабаром після перерви Василь Грицук вивів господарів вперед. Решта голи на рахунку вийшли на заміну олександрійців Кирила Ковальця і ​​Максима Задерака, а також ковалевца Володимира Лисенка. Відео 25 тур. Динамо - Олександрія - 5:1 Після карантину команда Володимира Шарана виглядає не кращим чином. У грі з Динамо в першому таймі на голи Віталія Буяльського та Назарія Русина точним ударом відповів Гречишкін. У другій половині зустрічі гості залишилися в меншості і нарвалися на розгром. До кінця поєдинку забили Віталій Миколенко, Карлос де Пена і Буяльський. https://www.youtube.com/watch?v=aNVSUU50gGg 26 тур. Олександрія - Десна - 1:5 Цей матч поставив хрест на медальних амбіціях олександрійців, які пропустили п'ять голів у другому поєдинку поспіль. Знову Олені зуміли лише розмочити рахунок і знову догравали вдесятьох. За гостей забили Філіппов (дубль), Калитвинцев, Андрій Гітченко і Андрій Тотовицький. Відео 29 тур. Десна - Колос - 5:1 За підсумками того туру чернігівці піднялися на другу сходинку. Впевнену перемогу господарям принесли дубль Дениса Фаворова і голи Філіпа Будковского, Сергія Старенького і Тотовицького. Колос відквитав один м'яч в кінцівці. https://www.youtube.com/watch?v=3r5PxZSyRzo 30 тур. Десна - Шахтар - 2:4 Гірники приглушили амбіції чернігівців щодо потрапляння в Лігу чемпіонів. Гості більшу частину матчу вели в рахунку, Десна була близька до того, щоб відігратися, але в підсумку поступилася з різницею в два м'ячі. За гірників забивали Манор Соломон, Тете, Майкон і Алан Патрік, за господарів - Гітченко і Філіппов. https://www.youtube.com/watch?v=U8V-jT2OCwk 31 тур. Львів - Олімпік - 1:5 В останньому для себе матчі сезону донеччани здобули найбільшу перемогу у вищому дивізіоні в історії. Пропустивши від Ренана, Олімпік видав грандіозний камбек завдяки дублю Максима Дегтярьова і хет-трику Шахаба Зайхеді. Відео Володимир Сержао

Нова мотивація для Шахтаря: Каштру може повторити досягнення Лобановського