В 1/4-й Кубка України Маріуполь виявився сильнішим Альянсу

11.03.2020 19:00
Друголіговий колектив чинив гідний опір представнику Прем'єр-ліги, але все-таки поступився

Фото fcmariupol.com

Другим півфіналістом Кубка України сезону-2019/2020 став Маріуполь, який на чужому полі обіграв друголіговий Альянс, який представляє селище міського типу Липова Долина. Поєдинок, який пройшов на стадіоні Ювілейний у Сумах зібрав 6 500 глядачів, вийшов багатим на голи. Рахунок в матчі відкрили господарі. На 24-й хвилині Осадчий послав м'яч у дев'ятку воріт Гальчука. Втім, маріупольці швидко відігралися. На 29-хвилині Кулаков реалізував вихід один на один. А через шість хвилин Яворський головою послав м'яч у сітку. 1: 2. Але на перерву команди пішли з рівним рахунком. Уже в компенсований час ефектний удар головою вийшов у Ярошенко. 2: 2. Однак відразу після перерви Загинайлов після передача зі штрафного від Полегенько зрізав м'яч в свої ворота. А коли на 66-й хвилині Муравський забив четвертий м'яч, переможця протистояння передбачити було не складно. Навіть видалення Федорчука на 85-й хвилині не вплинуло на підсумковий результат. 2: 4, і Маріуполь приєднався до ще одного півфіналісту, міна. Першоліговий Минай став першим півфіналістом Кубка України