Вранці - картки, ввечері - голи. Ворскла завершила збори на мажорній ноті

10.02.2018 18:08
У заключному спарингу на зборах в Туреччині полтавська Ворскла обіграла литовський Жальгіріс

У спарингу з Жальгірісом переможну крапку поставив Павло ДИТИНА. Фото Андрія ІВАНОВА

У своєму заключному спарингу в зимовий підготовчий період Ворскла зустрілася з вільнюським Жальгірісом, який посів друге місце в минулому чемпіонаті Литви. Поєдинок став справжньою окрасою зборів - причому з кращого боку проявили себе обидві команди, які в сумі завдали понад три десятки ударів по воротах. У полтавчан було більше пострілом, і вони заслужено перемогли.

Коломоєць віддав гольовий пас

Рахунок на 15-й хвилині відкрив Олександр Кобахідзе, а асистував йому нападник збірної України Юрій Коломоєць. Литовці відігралися швидко - вже через п'ять хвилин, але перед самою перервою, на 42-й хвилині, Павло Ребенок, як з'ясувалося, встановив остаточний результат. Гольовою передачею на цей раз відзначився Владислав Кулач, який в дев'яти зимових спарингах набрав дев'ять очок за системою гол + пас. 2: 1, перемога Ворскли, яка виграла сім матчів на зборах, а програла - два. Ворскла: Шуст (Ткаченко, 65), Чижов, Даллку, Сапай (Одарюк, 85), Пердута, Чеснаков, Шарпар (Скляр, 70), Кулач, Дитина, Кобахідзе, Коломоєць.

Чотири видалення в одному матчі

До слова, вранці другий складі ворсклян зіграв з угорським клубом Варда, який займає друге місце у другому за значущістю венегрском дивізіоні і поступився з рахунком 0: 1. Долю поєдинку вирішив швидкий гол, забитий угорцями на 14-й хвилині. У полтавчан вистачало моментів, щоб виправити ситуацію, але підвела реалізація. Відзначимо, що в цьому матчі арбітр з Казахстану показав футболістам відразу чотири червоні картки! У біло-зелених був видалений Олександр Скляр, а два видалення у Варди були з правом заміни, так як фіксувалися за два гірчичника. Завтра Ворскла повертається додому, в понеділок команду Василя Сачко чекає вихідний, а з вівторка вона почне цілеспрямовану підготовку до гри з Вересом. Євген ГРЕСЬ з Туреччини "Третє місце в УПЛ вони вже не упустять". Колишній капітан Ворскли зробив прогноз

Хто стане чемпіоном України за підсумками сезону-2017/2018?

• Шахтар (56%, голосів: 4 099)
  • Динамо (40%, голосів: 2 898)