Поступившись по пенальті, київське Динамо U-19 вибуло з розіграшу Юнацької ліги УЄФА

12.02.2020 18:05
Підопічні Ігоря Костюка не змогли пробитися в 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА, поступившись загребському Динамо в серії пенальті

Фото dynamo.kiev.ua

Сьогодні київське Динамо U-19 в стиковому матчі за вихід в плей-офф Юнацької ліги УЄФА на стадіоні імені Валерія Лобановського приймало одноклубників із Загреба.  Формат цієї стадії турніру такий, що переможець визначається в одному матчі, тому права на помилку у обох команд не було. Тож не дивно, що перший тайм вони провели вкрай обережно. Обидва динамівських колективу завдали в створ воріт один одного лише по одному удару.  На 36-й хвилині Едін Юларджія наважився пробити з кута штрафний, проте м'яч влучив прямо в руки Руслану Нещерет. Господарі відповіли небезпечним випадом на 43-й хвилині. Вікентій Волошин увірвався в штрафну суперника і пробив з гострого кута. Воротар хорватської команди відбив м'яч ногою. Після перерви характер гри не змінився. Максимальна обережність і підвищена увага до дій в захисті демонстрували обидва суперники. Висока напруга поєдинку передалося і на лаву запасних. На 57-й хвилині жовту картку отримав тренер киян Ігор Костюк, який вибив м'яч у одного з хорватських гравців. Чим ближче ставала кінцівка основного часу, тим ясніше було, що команди згодні вирішити долю протистояння в серії пенальті. Відзначимо, що за форматом раунду додаткового часу в разі нічиєї не передбачено.  Проте, на останніх секундах матчу суперники обмінялися гострими випадами. Удар Цітаішвілі з меж штрафного відбив Йосипович, а Нещерет врятував киян, ногами зупинивши вихід один на один. 0: 0 - і справа перейшла до одинадцятиметрових.  Героєм серії пенальті став голкіпер загребського Динамо Ренато Йосипович, який відбив удари Надольського і Волошина. У підсумку 3: 4, і хорватська команда вийшла в 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА. Юнацька ліга УЄФА. стиковий матч Динамо (Київ) U-19 - Динамо (Загреб) U-19 - 0: 0 (3: 4, по пенальті) Серія пенальті: Надольский (0: 0, воротар), Юларджія (0: 1), Ісаєнко (1: 1), Янкович (1: 1, повз), Цітаішвілі (2: 1), Шипош (2: 2), Забарний (3: 2), Гвардіола (3: 3), Волошин (3: 3, воротар), Карріца (3: 4).  Динамо (Київ) U-19: Нещерет, Вівчаренко, Забарний, Біловар, Скорко, Бодня (Надольский, 57), Белошевскій, Волошин, Шулянскій (Близниченко, 74), Ісаєнко, Цітаішвілі. Динамо (Загреб) U-19: Йосипович, Юришич, Гвардіола, блазня, Хрвоє, Юларджія, Франіч, Коцар, Карріца, Шипош, Янкович. Попереджені: Цітаішвілі (86), Белошевскій (75) - Шипош (16), Франіч (21), Йосипович (90). Поза полем на 57-й хвилині попереджений Ігор Костюк (ДК) (Неспортивна поведінка).

Андрій Шевченко: «У Туреччині оцінили стан хлопців на зборах своїх команд»