Ураган на ім'я Джеко: гірники не витримали тиску Інтеру

24.11.2021 21:47
Категорії: Топ Новини

У ворота Шахтаря влетіли чотири м'ячі, два з яких не зарахували. Гірники відповісти не зуміли.

Сьогодні, 24 листопада, у матчі 5-го туру групового раунду Ліги чемпіонів Шахтар на виїзді грав із міланським Інтером.

Інтер почав по-хазяйськи та спершу більше володів м'ячем, дозволяючи гірникам комбінувати виключно на своїй половині поля.

Активізація відбулася в середині першого тайму, коли господарі на 24-й хвилині зуміли-таки продавити оборону Шахтаря, проте гол Перішича було скасовано через офсайд у Дарміана. За кілька хвилин гостей врятував Трубін, який відбив небезпечний удар Джеко.

Перед перервою на перший план вийшов Лаутаро Мартінес, який був агресивним попереду, кілька разів бив у площину воріт суперника (Трубін був напоготові) і з'ясовував стосунки із захисниками гірників.

Шахтар за весь цей час кілька разів намагався вибігти в контратаки, які намагався завершити Фернандо й одного разу — Педріньйо. Але ці удари йшли повз ворота Інтеру, або ж на місці був Ханданович.

На початку другого тайму Інтер продовжив тиснути. У результаті м'яч знову влетів у ворота Шахтаря, і знову рефері цей гол не зарахував. Лаутаро Мартінес, який завершував атаку, до точного удару по рамці Трубіна штовхнув у спину Матвієнка.

І все-таки Інтер досяг свого. Як то кажуть, не києм, то палицею. Масована контратака міланців на 61-й хвилині, навіс у штрафний гірників, удар Дарміана в Марлона й у підсумку — контрольний постріл від Джеко — 1:0.

На 67-й хвилині господарі поля, не пускаючи набезрік, вбили ще один цвях… Джеко спіймав кураж і в класичному стилі головою замкнув точний навіс із того ж правого флангу оборони на кут воротарського майданчика від Перішича — 2:0.

Шахтар не погодився з роллю жертви, хоча одразу після другого гола Інтеру здалося, що гірники розгубилися. Після ряду замін гості провели кілька швидкісних атак, які увінчав удар Додо у стійку.

На 90-й хвилині Інтер міг довести рахунок до розгромного, але Трубін парирував найскладніший удар Сенсі. Зрештою арбітр зафіксував перемогу Інтеру з рахунком 2:0, що дозволило міланській команді набрати 10 очок. В активі Шахтаря так і залишився лише один бал.