Ліга Європи і український слід: 15 футболістів, 4 голи

29.06.2017 22:55
Півтора десятка українських футболістів зіграли в першій серії матчів першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи Сьогодні стартувала Ліга Європи. З першого ж дня на поле вийшла велика група українських футболістів. Всього набралося 15 чоловік, на їхньому рахунку - чотири забиті м'ячі.

три бомбардира

Два забив відомий за виступами за Волинь 26-річний Євген Павлов (угорський Вашаш). Екс-форвард української молодіжки на 36-й хвилині зрівняв рахунок у виїзному матчі з ізраїльським Бейтаром, а на 43-й вивів команду вперед. На 78-й Павлова при рахунку 3: 1 замінили, а потім почалося. На 88-й знаменитий Йоссі Бенаюн (пограв в Ліверпулі) скоротив відставання, а вже в компенсований час Бейтар забив ще двічі і виграв - 4: 3. А ось інші українці допомогли своїм командам виграти. 25-річний Олександр Нойок - мінським Динамо (Білорусь) в домашній грі з Фарерських НДІ. Він відіграв 90 хвилин, а його гол виявився переможним - 2: 1. 26-річний Сергій Загинайлов відкрив рахунок в домашній грі молдавської Зорі з боснійським Сараєво - на 7-й хвилині. Рахунок зустрічі - 2: 1 на користь молдаван. Загинайлов був замінений на 76-й хвилині, 31-річний Олег Єрмак відіграв весь матч, на 71-й хвилині на поле вийшов 26-річний Андрій Слинкин.

Українське дербі в Батумі

Справжнє українське дербі відбулося в Батумі, де місцеве Динамо приймало польську Ягеллонію. Грузини, яких тренує український фахівець Костянтин Фролов, програли - 0: 1. Їх ворота захищав Анатолій Тимофєєв, в нападі грав Ярослав Квасов. Обидва 25-річних українця провели на полі по 90 хвилин. У поляків весь матч відіграли 27-річний Дмитро Хомченовський і 25-річний Тарас Романчук. Нагадаємо, що Хомченовський свого часу виступав за національну команду України.
Тарас Романчук зіграв в Батумі за Ягеллонію 90 хвилин в матчі Ліги Європи. фото jagiellonia.pl

Ще один екс-півзахисник збірної - 31-річний Кирило Ковальчук - провів весь матч за свій Ордабаси (Казахстан) в гостях з боснійським Широкі Брієг (0: 2). Рано стартувала і команда кращого лівого захисника чемпіонату Польщі - 24-річного Володимира Костьовича. Лех вдома розгромив македонський Пелістер - 4: 0. Українець провів 90 хвилин на полі, в першому таймі міг стати співавтором голу, але його небезпечний простріл ніхто не замкнув.

Шишка проти Сент-Джонстона

Несподівану перемогу з рахунком 2: 1 відвіз з Шотландії литовський Тракай, який до недавнього часу очолював наш Сергій Ковалець. У Лізі Європи команда грає вже без нього, але весь матч проти Сент-Джонстона провів 22-річний Михайло Шишка. А в запасі залишився 21-річний Тимофій Шеремета. Юрій Верещак (23 роки) відіграв 90 хвилин за литовський Атлантас в виїзному матчі з Кайратом (0: 6), в складі якого другий сезон проводить колись зоряний Андрій Аршавін. Росіянин забив два голи - другий і четвертий. Ворота вірменського Пюніка захищав 23-річний Валерій Восконян. Вихованець миколаївського футболу за 90 хвилин пропустив чотири м'ячі в домашньому матчі з братиславським Слованом (1: 4). 25-річний вихованець одеського футболу Максим Гавриленко провів 90 хвилин у виїзному матчі молдавської Дачії з македонської Шкендія - 0: 3. Матчі-відповіді відбудуться 4-го і 6 липня. Квиток на матч Ісландія - Україна можна купити за 1 420 гривень