Український слід у Лізі чемпіонів і Лізі конференцій: гол і гольова передача

23.07.2021 18:04

На цьому тижні відбулися перші матчі другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів і Ліги конференцій. І ми побачили в складах учасників цієї стадії розіграшу велика кількість українських легіонерів.

В ЛЧ їх було четверо - один тренер і три футболісти. Їх команди оформили дві перемоги при одній нічиїй. Шериф в гостях обіграв вірменський Алашкерт (1: 0), Ференцварош будинку - литовський Жальгіріс (2: 0), а Лудогорец відвіз нічию (0: 0) з вояжу до словенської Муре.

Ігор Пластун та Ігор Харатін провели на полі по 90 хвилин, Харатін відзначився гольовою передачею. На рахунку Олександра Зубкова - 68 хвилин.

2

Примітка: виділені футболісти і тренери, які продовжують виступ у турнірі.

У Лізі конференцій українців було набагато більше. І далеко не всі завершили свої матчі з позитивним настроєм.

Виграти вдалося лише трьом - Олексію Бикову, Юрію Вакулко і Дмитру Юсову. Причому Вакулко забив другий гол у ворота македонської Шкендія (2: 0) за 78 хвилин на полі. Биков зіграв 90 з чеським Словацько (1: 0), а Юсов - 19 з грузинським Динамо Батумі (1: 0).

Нічийними результатами (0: 0) завершили свої ігри Юрій Ткачук, Євген Єфремов і Євген Чеберко. Ткачук провів на полі 84 хвилини з болгарським ЦСКА Софія, а Єфремов - 27 з польським Ракув, Чеберко - 90 з польської погонах.

А ось дев'ять футболістів і один тренер програли. Причому Роман Григорчук після осічки з люксембурзьким Тола Еш (1: 2) покинув свій пост. Перед цим його Солігорськ Шахтар вибув з першого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів. Так що питання до українського тренеру, на жаль, накопичилися.

З мінімальним рахунком 0: 1 програв Олександр Азацький (90 хвилин проти білоруського БАТЕ). Поразка 1: 2 залишає шанси одноклубникам з АЕКа Євгену Шахову (78 хвилин проти боснійського Вележ) і Олегу Данченко (залишився в запасі) і одноклубникам з Брестсткой Динамо Станіславу Біленький (90 хвилин проти чеської Вікторії) і Сергію Шаповалу (45 хвилин).

Зате Пушкаш зазнав сенсаційної поразки від латвійського РФС - 0: 3 (Артем Фаворов в запасі). А Торпедо-БелАЗ був розгромлений датським Копенгагеном - 1: 4. За 90 хвилин зіграли Алан Аусси і Юрій Габовда, 45 - Ернест Астахов.