Українець з Байєра Владлен Юрченко відзначився голом і результативною передачею! (Відео)

08.07.2017 16:20
Кандидат в збірну України Владлен Юрченко активно взяв участь у розгромі суперника свого німецького клубу
Владлен Юрченко

Партнери вітають Владлена ЮРЧЕНКО (№22) із забитим голом

Український півзахисник леверкузенського Байєра Владлен Юрченко відіграв повний другий тайм контрольного матчу своєї команди проти Шпельдорфа. Кандидат в нашу національну команду діяв на позиції центрального півзахисника. Небезпечно пробивав по воротах суперника, подавав кутові з двох флангів, один з яких, завершився голом фіна Йоеля Йоел Пог'янпало. Вишенькою на торті якісного виступу українця, став його гол, забитий з пенальті. Цікаво, що на 82-й хвилині леверкузенці отримали ще одне право на одинадцятиметровий удар (постарався Юрченко), але Кевін Фолланд не зумів переграти воротаря Шпельдорфа. У підсумку, Фармацевти розгромили опонента з рахунком 6: 0 (ще голи забивали Штефан Кісслінг, Кай Хавертц, Адмір Мехмеді та Кевін Фолланд).   https://youtu.be/9GgGM2uHkQs

Владлен Юрченко: «Шевченко дзвонив ще в грудні ...»