Українці не втомилися виручати. Порятунку Гента Яремчука з різниці в два голи (відео)

07.05.2021 10:40
Категорії: Новини теми

Підраховуємо все порятунку бельгійського Гента з відставання в два голи по ходу матчу за час перебування в команді Романа Яремчука

У поєдинку першого туру «нижнього» плей-офф Ліги Жюпілер Буйволи на своєму полі зіграли внічию з Мехеленом (2: 2). Після першого тайму Гент поступався 0: 2, але зумів спорудити камбек. На 46-й хвилині один м'яч відквитав Роман Яремчук, а остаточний результат на табло встановив Вадис Одіджа-Офое з передачі Романа Безуса.

Яремчук виступає в Бельгії з літа 2017 року. І це шостий поєдинок Гента з тих пір, коли команда рятується з відставання в два голи по ходу матчу. Нижче ми згадаємо всі попередні камбеки.

Ліга Жюпілер-2017/18. Гент - Мехелен - 2: 2

Три роки тому Буйволи вже пройшли такий трюк з даними суперником. На той момент Гент йшов четвертим, а Мехелен - 15-м. Гості також мали перевагу в два м'ячі після першого тайму. Проте в другій половині зустрічі господарі відігралися, причому другий гол оформив саме Яремчук. В результаті Буйволи пройшли в чемпіонський плей-офф, де стали четвертими.

Ліга Жюпілер-2018/19. Локерен - Гент - 2: 2

Всі голи в поєдинку команди оформили в другому таймі. Гент "горів» 0: 2 до 87-й хвилині, але в кінцівці відіграв два м'ячі. Яремчук вийшов в стартовому складі, але був замінений на початку другої половини зустрічі. У тому чемпіонаті команда українця фінішувала п'ятою.

Кубок Бельгії-2018/19. Остенде - Гент - 2: 2 (пен. 3: 4)

Обидва поєдинки півфінальної стадії завершилися нічиїми 2: 2. На виїзді Гент "горів» 0: 2, але врятувався в кінцівці зустрічі. Другий м'яч гостей на 92-й доданій хвилині забив Безус, який проводив лише другий матч за Буйволів після зимового переходу з Сент-Трюйден. Справа дійшла до серії пенальті, в якій вирішальний удар завдав все той же Безус. Додамо, що участь в матчі взяли також Яремчук і Ігор Пластун. На жаль, у фіналі команда наших легіонерів поступилася Мехеленом (1: 2).

ЛЄ-2019/20. Груповий етап. Гент - Вольфсбург - 2: 2

Ця нічия здорово допомогла бельгійцям посісти перше місце в квартеті. По ходу поєдинку Гент поступався 0: 2, але Яремчук поодинці врятував команду господарів. Під кінець першого тайму нападник завдав шикарний дальній удар, а в компенсований час замкнув флангову подачу. Додамо, що Пластун провів на полі всі 90 хвилин, а Безус вийшов на заміну. В результаті Гент дістався до 1/16 фіналу, де я не можу встояти перед Ромою.

Ліга Жюпілер-2019/20. Андерлехт - Гент - 3: 3

Гості поступалися з рахунком 1: 3 по ходу матчу, але голи українців допомогли організувати камбек. Спочатку забив Яремчук, а на 94-й доданій хвилині Пластун вирвав для Гента нічию. Той гол виявився для центрбека дебютним в бельгійському чемпіонаті. У підсумковій таблиці Буйволи посіли друге місце.

Роман Яремчук: «У нас весь сезон проходить під одним гаслом» (відео)