Україна, Ямайка і ювілей. Всі великі перемоги збірної Франції під керівництвом Дідьє Дешама

11.10.2020 18:07
Підраховуємо всі великі перемоги національної збірної Франції під керівництвом головного тренера Дідьє Дешама

Дідьє Дешам. Фото East News

У товариському поєдинку триколірні розбили збірну України з рахунком 7: 1. Цей матч став для французів 103-м під керівництвом Дідьє Дешама (працює з 2012 року). За цей період Ле Бле добули 68 перемог, 20 з яких виявилися великими. Найбільш урожайними на розгроми виявилися 2014-й і 2019 й - по п'ять великих виграшів. На своєму полі французи здобули 15 вікторій з різницею мінімум у три м'ячі, на виїзді - три, на нейтральних аренах - дві. На «товарняки» припали вісім розгромів, на відбори ЧС - чотири, на відбори ЧЄ - п'ять, на ЧС-2014 - два, на Євро-2016 - один. Суперниками команди Дешама в цих матчах ставали 16 команд. За два рази Франція громила України, Вірменії, Ісландію та Андорру. Відзначимо, що в чотирьох випадках триколірні крупно обігравали неєвропейські збірні. У цих поєдинках случалbсь вісім різних результатів. Найбільший виграш здобута над Ямайкою в «товарняку» в 2014-му - 8: 0. З різницею в шість голів Франція обігравала Австралію (6: 0) і Україна (7: 1), в п'ять м'ячів - Парагвай (5: 0). Найчастіше фіксувалися рахунки 3: 0 і 4: 0, рідше - 4: 1 і 5: 2. Всі великі перемоги Франції при Дідьє Дешам
Володимир Сержао

Іспанія і Франція відкрили третій десяток. Випадки поразок збірної України в обох таймах