Удар тренера, бійки, 100 хвилин. Найбільш пізні видалення сезону в топ-лігах (відео)

24.05.2020 16:06
Які футболісти пізніше всіх отримували червону картку в нинішньому сезоні в європейських топ-лігах?

У поєдинку Фрайбург - Айнтрахт видалася спекотна кінцівка.

Поки європейський футбол в більшості своїй готується до відновлення сезону, ми продовжуємо вивчати його статистику. Раніше ми вже вивчили тему найпізніших вилучень в УПЛ, А тепер розглянемо подібні антирекорди в топ-лігах. АПЛ. Віллі Болі (Вулверхемптон). 1-й тур. Евертон - Вулверхемптон - 3:2 Справа була в стартовому турі англійської першості. Вовки двічі відігравалися по ходу, але все ж в кінцівці Рішарлісон приніс господарям три очки. На 95-й доданій хвилині Болі отримав другу жовту за блокування суперника. Для француза це видалення стало сьомим в кар'єрі. https://youtu.be/Q-EyAVltvT4?t=574 АПЛ. Валентино Лазаро (Ньюкасл). 27-й тур. Кристал Пелас - Ньюкасл - 1:0 Ще одне видалення в Прем'єр-лізі, що трапилося на 95-й доданій хвилині. Австрійський форвард гостей зробив затримку гравця Пелас, за що побачив «червоне світло». Для Лазаро це видалення було першим в кар'єрі. Ла Ліга. Франсіс Коклен (Валенсія). 1-й тур. Валенсія - Реал Сосьєдад - 1:1 Антирекорд сезону в топ-лігах - видалення на 100-й хвилині поєдинку. Кажани забили першими, а потім упустили безліч шансів збільшити перевагу, в тому числі і не реалізувавши пенальті в компенсований час. Взагалі, арбітр «докинув» сумарно вісім хвилин, а на останній з них баски отримали право пробити штрафний. Після удару м'яч потрапив у руку Кокленом, що трансформувалося в другу жовту для опорника Валенсії і пенальті в її ворота. У підсумку Мікель Ойарсабаль НЕ 101-й хвилині забив поки що найпізніший м'яч сезону в топ-лігах. Відео Бундесліга. Вінченцо Гриф (Фрайбург). 11-й тур. Фрайбург - Айнтрахт Фр - 1:0 Майже весь другий тайм франкфуртці провели в меншості, пропустили гол, все йшло до їх поразки ... На 95-й хвилині Давид Абрахам на кромці поля зачепив тренера Фрайбурга Крістіана Штрайха, чим спровокував бійку. За її підсумком червону отримав сам капітан Айнтрахта, а також вінгер господарів Гриф, який раніше був замінений. Свою червону він побачив аж на 90 + 10-й хвилині, після перегляду арбітром відеоповтору. https://www.youtube.com/watch?v=l7bikx20x2k Серія А. Доменіко Берарді (Сассуоло). 18-й тур. Дженоа - Сассуоло - 2:1 У першому таймі команди обмінялися голами, а на 86-й хвилині Горан Пандєв оформив переможний для Дженоа гол. Барарді в цій грі вийшов на заміну, а на сьомий компенсованій хвилині був вилучений за лайку на адресу арбітра. Додамо, що для нападника це вже восьма червона картка в кар'єрі. Пабло Мартінес, Антоні Бріансон (Ним). Ліга 1. 2-й тур. ним - Ніцца - 1:2 У Франції антирекорд зафіксований в одному з перших турів. Ніцца довела справу до перемоги, незважаючи на те, що з 51-ї хвилини перебувала в меншості. А в доданий арбітром час Ним залишився удев'ятьох. На 97-й хвилині Пабло Мартінес отримав другу жовту за підніжку, а через кілька секунд «домовився» до прямого видалення Антоні Бріансон. Відео Володимир Сержао

Від Іммобіле до Обамеянга. Бомбардири топ-ліг на даний момент (відео)

Де Брюйне і десант з Бундесліги. Кращі помічники топ-ліг на даний момент (відео)

Несподіваний прорив Франції. Кращі воротарі топ-ліг по сухим матчам на даний момент (відео)

Іспанія попереду, але італійців не дістане. Кращі пенальтісти топ-ліг в цьому сезоні

Рашфорд, Бензема і невезіння Наполі. Лідери топ-ліг по потраплянням в каркас воріт

Знайомтеся: грубіяни. Лідери топ-ліг по жовтим і червоним карткам в цьому сезоні

Роналду обійшли відразу шестеро. Лідери топ-ліг по відсотку забитих голів в команді (відео)

Реал, Лаціо і всі інші. Команди-лідери топ-ліг по голам в компенсований час

Реал обійшов Ліверпуль. Лідери топ-ліг за кількістю авторів голів у чемпіонаті

Лідирують італійці і Вовки. Головні вольові перемоги в топ-лігах в цьому сезоні (відео)

Неначе з лавочки і не вставав. Найшвидші зворотні заміни в топ-лігах в цьому сезоні