У новому сезоні українські легіонери відзначаються в своїх клубах не тільки гольовими передачами та голами, а й червоними картками
Безус

фото stvv.com

Нинішній сезон тільки набирає свої оберти, а деякі наші представники в європейському футболі встигли «відпочити», заробивши на футбольному полі червоні картки. На жаль, але «червоні» загоряються перед українськими варягами не тільки за ігрові порушення. Більш того, для одного з них таке видалення обернулося в підсумку розірванням контракту.

Руслан Малиновський, Генк

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський забив сім голів у чемпіонаті Бельгії і став головним відкриттям місцевого чемпіонату. Але в грі з Кортрейком другого вересня українець не тільки відзначився у воротах суперника, але і в протоколі матчу в графі «видалення». Руслан отримав дві жовті картки і на останній хвилині основного часу відправився в роздягальню трохи раніше за інших.

Роман Безус, Сент-Трюйден

Естафету вилучень в чемпіонаті Бельгії від Руслана Малиновського підхопив ще один наш легіонер з цього чемпіонату - Роман Безус. У матчі за Сент-Трюйден проти Гента Романа Яремчука та Ігоря Пластуна українець на 80-й хвилині асистував партнерові, а через п'ять хвилин наш півзахисник побачив перед собою другу жовту картку, яка автоматично перетворилася на червону.

Євген Селезньов, Акхісар

Жарко було на початку осені і біля берегів Босфору. там «Відзначився» нападник збірної України Євген Селезньов. Український легіонер Акхісар постраждав за неспортивну поведінку, плюнувши в обличчя гравцеві Різеспор. Інцидент стався на останній хвилині першого тайму. Після матчу Селезньов стверджував, що в суперника не плював, тільки імітуючи плювок. Однак дисциплінарні органи турецької федерації покарали українського легіонера за всією суворістю: Селезньов пропускає чотири матчі своєї команди.    https://www.youtube.com/watch?v=zpcSxn0wmKI

Євген Коноплянка, Шальке

«Червоний вірус» вилучень дістався і до Німеччини. Другий раз в кар'єрі побачив перед собою червону картку півзахисник Шальке Євген Коноплянка. Євген вперше в новому сезоні вийшов на поле в матчі з Гертою, але в одному з епізодів змушений був рятувати команду фолом останньої надії, після чого відправився в роздягальню. Правда, ризиковані дії українця його команді не допомогли і «гірники» програли берлінцям - 0: 2. https://www.youtube.com/watch?v=AD_SpXoNr94

Андрій Богданов, Арка

Восьмий тур польського чемпіонату став нефартовим для українського легіонера місцевої Арки Андрія Богданова. Екс-півзахисник молодіжної збірної України отримав червону картку за грубу гру в матчі проти Пяста. Епізод стався на 42-й хвилині матчу проти команди з Глівіце. Богданов, у якого вже був гірчичник, грубо відмахнувся ліктем від суперника і отримав від арбітра другу жовту картку. У меншості Арка пропустила на 62-й хвилині і мінімально поступилася одному з лідерів першості.

Антон Шиндер, Кишварда

Найжорсткіші наслідки червону картку в чемпіонаті Угорщини пережив український легіонер Антон Шиндер. Нападник, кілька років тому притягувався до лав національної збірної, в пошуках щастя поїхав до Угорщини в клуб Кишварда, але в підсумку змушений був швидко повернутися в Україну. Екс-форвард Ворскли, Таврії та Шахтаря заробив вилучення і чотиримісячну дискваліфікацію, боднув арбітра в матчі з Ференцварошем. Нападник на 31-й хвилині сфолив в центрі поля, за що отримав жовту картку. Шиндер не погодився з рефері і жорстко пішов у атаку на рефері, в результаті отримавши видалення і тривалу дискваліфікацію. Після цього інциндент керівництво Кишварда прийняло рішення розірвати контракт з Шиндером і українець повернувся на батьківщину. https://twitter.com/GoalRussian/status/1029818122788896768