Трофей новачка Ворскли і один боєць на Євро. Чим легіонери УПЛ відзначилися в збірних

15.06.2021 16:14
Категорії: Новини теми

Що награли легіонери команд чемпіонату України в останніх поєдинках своїх національних збірних?

Естонець Йоонас Тамм перебрався з Десни до Ворскли. фото desna.football

В кінці травня - початку червня національні збірні масово проводили товариські матчі. Для деяких команд це ще далеко не все - на днях стартував Євро-2020. Не бракувало спарингів і в інших куточках планети.

На всі ці ігри був викликаний відразу 21 легіонер УПЛ - на одного гравця більше, ніж в березні 2021 року. Представляли вони 10 різних команд нашого чемпіонату. Нижче ми підведемо підсумки виступу іноземних футболістів на зборах.

Минай (4)

Несподівано найбільше легіонерів в збірні відправив вилетів з Прем'єр-ліги клуб. В команду Азербайджану були викликані Анатолій Нурієв и Рустам Ахмедзаде. Перший з-за травми пропустив спаринг з Туреччиною (1: 2), а в матчах з Білоруссю (2: 1) і Молдовою (0: 1) виходив на заміну. Другий також взяв участь у двох останніх «товарняках», провівши свої дебютні поєдинки за збірну.

Отримав виклик у команду Малі Сьяка Багайоко. У спарингу з Алжиром (0: 1) лівий бек залишився на лавці, зате в іграх з ДР Конго (1: 1) і Тунісом (0: 1) відбігав по 90 хвилин. В крайньому поєдинку мінаец заробив жовту картку.

Збірна ПАР U-23 готується до виступу на Олімпійських іграх. Туди був викликаний Терсіус Малепе, Який провів 90 хвилин в матчі з Єгиптом U-23, який жителі півдня програли з рахунком 0: 2.

Шахтар (3)

Продовжує залишатися незамінним в Ізраїлі Манор Соломон. Його збірна провела «товарняки» проти Чорногорії (3: 1) і Португалії (0: 4). У першому матчі вінгер відіграв 73 хвилини і відзначився забитим голом, третім в кар'єрі за національну команду. З португальцями Соломон відбігав повний матч.

Відео

Вперше з листопада минулого року зіграв за збірну Грузії Давид Хочолава. Хрестоносці в спарингах здолали Румунію (2: 1) і поступилися Нідерландам (0: 3). Захисник відіграв 90 і 66 хвилин відповідно.

Був викликаний в олімпійську збірну Бразилії Вітао. Селесао програли Кабо-Верде (1: 2) і розгромили «молодіжку» Сербії (3: 0). Захисник Шахтаря обидва матчі провів на лавці. Бразильці готуються також готуються до Олімпійських ігор в Токіо, які стартують в кінці липня.

Зоря (3)

Збірна Латвії зайняла друге місце на Кубку Балтії. У першому матчі команда Андрейс Циганікса обіграла Литву (3: 1), а в другому поступилася Естонії (1: 2). Мимохідь біло-червоні ще і в спарингу влетіли Німеччини (1: 7). Легіонер Зорі у всіх поєдинках виходив в «старті» і був замінений. Матч з Литвою став для вінгера 20-м за збірну. У цій грі він відзначився асистом на автогол футболіста суперників і заробив жовту картку.

Відео

Нікола Василь в кінці травня оголосив про відхід з Зорі. У червні його збірна Боснії і Герцеговини зіграла з Чорногорією (0: 0) і Данією (0: 2). У другому матчі голкіпер вийшов в «старті» і за 78 хвилин пропустив два голи.

Також недавно луганчани позбулися Джоеля Абу Ханни, Який переходить в польську Легію. У складі збірної Ізраїлю захисник провів 90 хвилин і заробив жовту картку з Чорногорією (3: 1), а також відбігав другий тайм в поєдинку з Португалією (4: 0).

Ворскла (3)

Разом з Родрігесом на збір в команду Люксембургу відправився Олів'є Тілль. Хавбек Ворскли провів 59 хвилин з норвежцями і 19 - з шотландцями. У другому поєдинку він заробив «гірчичник».

В кінці травня полтавці оголосили про підписання Йоонас Тамма, Який раніше виступав за Десну. Естонець допоміг своїй збірній стати володарем Кубка Балтії. Взагалі Сині футболки перемогли у всіх трьох матчах червня: обіграли Литву (1: 0), Фінляндію (1: 0) і Латвію (2: 1). Тамм у всіх зустрічах провів по 90 хвилин. У матчах Кубка Балтії захисник отримав по жовтій картці, а гра з фінами стала для нього 40-й за збірну.

У розташування Малі вирушив не тільки Багайоко. так, Ібрагім Кані в 20-річному віці дебютував за національну команду, відігравши перші 45 хвилин.

Динамівець Томаш Кендзьора допоможе Польщі на Євро. фото fcdynamo.kiev.ua

Динамо (2)

Повернувся до збірної Польщі і потрапив в заявку на Євро-2020 Томаш Кендзьора. Перед чемпіонатом правий бек провів 56 хвилин в спарингу з Росією (1: 1) і повністю відіграв контрольний поєдинок з Ісландією (2: 2).

Збірна Люксембургу в червні з аналогічним рахунком 0: 1 поступилася Норвегії та Шотландії. Жерсон Родрігес в обох поєдинках провів по 90 хвилин і в другій зустрічі заробив попередження.

Львів (2)

У червні клуби УПЛ поправили в збірну Люксембургу трьох гравців. львів'янин Енес Махмутович «Від дзвінка до дзвінка» провів обидва спарингу.

Донатас Казлаускас був викликаний в литовську команду. У поєдинках Кубка Балтії з Естонією (0: 1) і Латвією (1: 3) він виходив на заміну, а гру з Іспанією (0: 4) спостерігав на лавці запасних.

Колос (1)

На початку червня збірна Білорусі в спарингу програла Азербайджану (1: 2). У складі цієї команди провів на полі 76 хвилин ковалевец Микола Золотов.

Олександрія (1)

Вперше з листопада повернувся в збірну Латвії Каспарс Дубра. Перші два матчі червневого збору він провів на лавці запасних, а з Естонією (1: 2) відбігав усі 90 хвилин з капітанською пов'язкою.

Інгулець (1)

Йохана Мкомола отримав виклик в збірну Танзанії, але в спарингу з Малаві (2: 0) форвард залишився на лавці.

Олімпік (1)

голкіпер Бетім Халімі дебютував за національну команду. Олімпієць залишився на лавці в спарингах балканців з Сан-Марино (4: 1), Мальтою (2: 1) і Гвінеєю (1: 2), а з Гамбією (1: 0) відіграв усі 90 хвилин.

Плюс один суперник для України й іспанська чехарда. Новоспечені гравці топ-збірних

Три партнери Маліновського: парад починів у топ-збірних (відео)