Три скальпа по шляху до плей-офф. Топ-5 кращих виїзних матчів збірної Естонії в нашому столітті

14.11.2019 14:03
Напередодні домашнього поєдинку збірної України проти Естонії виділяємо кращі матчі нашого суперника на чужому полі в XXI столітті

фото jalgpall.ee

У четвер о 19.00 в Запоріжжі синьо-жовті приймуть гостей з Балтії. Збірна Естонії досить рідко радує своїх фанатів крутими результатами, а на виїзді - практично ніколи. Але ми все ж підібрали п'ять, на наш погляд, кращих гостьових матчів Синіх футболок в XXI столітті. Відбір ЧЄ-2004. Хорватія - Естонія - 0:0 Досить несподівано відбір почався втратою очок фаворитами групи. Бронзові призери ЧС-1998 і учасники мундіалю 2002 року несподівано не змогли розпечатати ворота естонців на стадіоні в Осієку. Балтійці в результаті на вихід з групи не претендували, а балканці стали другим, після чого в «стиках» пройшли Словенію. Відбір ЧЄ-2012. Сербія - Естонія - 1:3 Після кризи початку століття з естонцями сталося просвітлення. Збірна видала кращий відбір в своїй історії. Головним успіхом в циклі стала перемога над пошумевшей на ЧС-2010 командою Сербії на її полі. Нікола Жигіч на 60-й хвилині вивів господарів вперед, але за час, що залишився відзначилися Тармо Кінк, Костянтин Васильєв і Александар Лукович (автогол). https://www.youtube.com/watch?v=9eqZbQmkwDM Відбір ЧЄ-2012. Словенія - Естонія - 1:2 Синьо-чорно-білі змагалися з сербами і словенцями за друге місце в групі після Італії. За кілька турів до кінця балтійці добули найважливішу перемогу в Любляні. Васильєв в середині першого тайму відкрив рахунок з пенальті, під кінець зустрічі Тім Матавж зрівняв, але незабаром АТС Пурье оформив переможний м'яч. https://www.youtube.com/watch?v=WeLzkFsY9Og Відбір ЧЄ-2012. Північна Ірландія - Естонія - 1:2 Для проходу в плей-офф естонцям потрібно було перемагати в останньому турі і сподіватися на який влаштовував їх в паралельному матчі. Північноірландці вийшли вперед у середині першого тайму і довго утримували переможний рахунок. Але під кінець зустрічі вкотре приніс користь своєї збірної Васильєв, оформивши дубль. Словенці в останньому турі обіграли сербів, тим самим вручивши путівку в «стики» Естонії. Правда, там команда не встояла перед більш досвідченої Ірландією. https://www.youtube.com/watch?v=2abds-p-57E ЛН-2018/19. Група С2. Греція - Естонія - 0:1 Естонці потрапили в третій дивізіон новоспеченого турніру, де посіли останнє місце в групі. В останньому турі обидві команди вже не вирішували ніякі завдання, але гості зуміли взяти реванш за домашню невдачу. Єдиний гол у поєдинку був забитий захисником Василина ЛАМБРОПУЛОСА в свої ворота. З тих пір естонці в офіційних матчах не перемагали. Відео Володимир Сержао

Склад збірної Естонії: кого новий тренер викликав на товариський матч з командою України

Скільки, на Ваш погляд, українських клубів зможуть пройти в плей-офф єврокубків сезону-2019/2020?

• Два (62%, голосів: 1 233)