Третя перемога поспіль! Гол Яремчука - і Гент вривається в зону Ліги конференцій

20.05.2021 00:08

Гол Романа Яремчука допоміг Генту здобути перемогу в чемпіонаті Бельгії й вийти на перше місце в групі Ліги конференцій

Українські легіонери Гента Роман Яремчук і Роман Безус вийшли в стартовому складі «Буйволів» у домашньому матчі 5-го туру групи Ліги конференцій бельгійської першості проти Стандарду.

Ігор Пластун залишився в запасі, але на 73-й хвилині вийшов на заміну. Роман Яремчук знову підтвердив свої бомбардирські якості, на четвертій компенсованій хвилині закріпивши перемогу господарів - 2: 0. Це був 20-й гол українця у 33-х матчах сезону.

Гент набрав 35 очок і вийшов на перше місце в групі Ліги конференцій, випередивши Мехелен Мар'яна Шведа за додатковими показниками. Усе вирішиться в останньому турі в очній зустрічі суперників.