Третій провал з Динамо. Як Михайличенко виступав в групових турнірах єврокубків

У всіх трьох групових раундах Ліги чемпіонів і Ліги Європи під керівництвом Олексія Михайличенка Динамо набирало по сім очок

Фото Миколи Бочка

В якості головного тренера Динамо Олексій Михайличенко проводив третій груповий турнір в єврокубках. Втретє доля виходу команди з групи вирішувалася в останньому турі, і в третій раз - на своєму полі. Ні в одному з цих поєдинків динамівці не змогли виграти і у всіх випадках набрали ... сім очок в групі. Двічі це відбувалося в Лізі чемпіонів (один виліт допоміг потрапити в плей-офф Кубка УЄФА), але суті це не міняє ....

2002 рік

13 листопада на переповненому Олімпійському (на гру прийшло 79 000 уболівальників) Динамо приймало вже невмотивований Ювентус, який забезпечив перше місце в групі. Перемога гарантувала киянам другий рядок і путівку в плей-офф Ліги чемпіонів, і на початку другого тайму Максим Шацьких вивів господарів вперед. Але не надовго. Вже до 61-й хвилині італійці вигравали. Кияни насідали на ворота суперника, але в підсумку поступилися з рахунком 1: 2, перебралися в Кубок УЄФА, де вперше познайомилися з Мірчею Луческу, який очолював тоді Бшікташ. Дісталося Олексію Михайличенку і від турецького клубу - 1: 3 за сумою двох матчів.

2003 рік

Через рік, 10 грудня, історія повторилася. На цей все знову залежало від самого Динамо - домашня перемога над Інтером виводила команду в плей-офф Ліги чемпіонів. Глядачів прийшло ще більше - 80 000. Але їх знову чекало розчарування. Динамівці пропустили першими, але на 85-й хвилині Діого Рінкон зрівняв рахунок. Потім у киян було кілька забійних моментів, але вони не потрапляли у ворота з вигідних ситуацій. Зіграли 1: 1 і закінчили групу на останньому місці.

2019 рік

Знову простий розклад: вигравай - і виходь з групи. Різниця лише в тому, що в суперниках не була іменитий італійський клуб, а середняк чемпіонату Швейцарії. Та й на трибунах зібралося набагато менше вболівальників. Але справа не в цьому. Футболісти Динамо завдали 31 удар по воротах Лугано, але виграти не змогли. Напевно, просто тренер не фартовий. І стеля у нього - сім очок ...

Виступи Динамо в групових раундах єврокубків під керівництвом Олексія Михайличенка