Тренер Штурма на емоціях помахав шашкою після матчу з Динамо: гарячий коментар із Австрії

11.08.2022 08:01

Головний тренер австрійського Штурму Крістіан Ільцер емоційно прокоментував події матчу-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти київського Динамо, який його команда програла українському клубу. 1:2.

«Це був матч рівних суперників. У якісь його відрізки сильніше діяв суперник, у якісь ми. Окрім влучення суперником у перекладину наприкінці другого тайму він не мав шансів забити в основний час. Ми добре працювали в обороні і не давали Динамо простору біля наших воріт.

З іншого боку, на 60-й хвилині у нас була чудова нагода забити другий м'яч. Але... Не вистачило якоїсь деталі.

Ми поставили Динамо на межу вильоту з Ліги чемпіонів, але суперник, зрештою, на класі вирвав перемогу і вийшов до наступного раунду», — щиро заявив Ільцер.