Тренер Дніпра-1: «Не знаю, коли тут таке траплялося востаннє»

27.07.2021 12:08

Головний тренер Дніпра-XNUMX Ігор Йовичевич прокоментував нічийний результат поєдинку з полтавською Ворсклою (XNUMX.XNUMX)

Фото scdnipro1.com.ua

«Думаю, що результат закономірний. Ми двічі відігралися в меншості - не знаю, коли тут таке траплялося востаннє. Це доказ характеру команди, і я можу тільки привітати її за ці зусилля, за хоробрість. Так пресингувати в меншості! Я просто кайфував! До кінця вірив у перемогу, і шкода, що не забив Назаренко. Але водночас і Паст нас виручив. Тому загалом закономірний результат у важкому матчі.

Ворскла показала, що є еврокомандой, і якщо ми прагнемо до того ж, то повинні приїжджати сюди з авторитетом і перемагати з хоробрістю і сміливістю. У перші 25-30 хвилин ми відчували незіграність, хвилювання першого матчу. Але потім вирівняли гру, взяли м'яч під контроль. У другому таймі і гол, і видалення змусили нас бути ще хоробріше. Взяли матч під контроль: контролювали і простір без м'яча, і скористалися своїми моментами. Обожнюю цю команду! Знаю, що будемо рости. Не будемо робити остаточних висновків після першого матчу. Це марафон. І золоте очко, яке ми заробили, може бути на кшталт перемоги, якщо здолаємо в наступному турі Чорноморець.

Не знаю, що постійно відбувається в матчах з Ворсклою. У минулому чемпіонаті ми також грали тут у меншості. Ти повинен пролити кров, щоб претендувати на перемогу. Там поза грою, там сумнівна ситуація ... Моя реакція як тренера значить, що я не камінь. Футбол - гра емоцій. Вони визнали ту ситуацію, але видалили мене. Нічого, йдемо далі. Я теж повинен зробити висновки », - наводить слова Йовічевич офіційний сайт Дніпра-1.