Тренер Бенфіки вирішив розслабити українців: що сталося після гри з Динамо у Лізі чемпіонів

18.08.2022 20:01

Головний тренер Бенфіки Роджер Шмідт поділився своїми враженнями від першої частини протистояння з київським Динамо у плей-офф раунді Ліги чемпіонів, яку його команда виграла у українського клубу у польській Лодзі з рахунком 2:0.

«Це була складна гра, а перемога на виїзді – добрий результат. Але ми провели лише перший тайм, — цитує Шмідта. офіційний сайт португальського клубу. — Динамо показало багато добрих якостей, особливо в атаці, де була швидкість та добрі комбінації. Переважно все це виявилося в другому таймі, в якому нам довелося захищатися, а нашому воротареві робити чудові сейви.

Ми не повинні розслаблятися перед грою у Лісабоні. В останні 20 хвилин Динамо більше ризикувало та додало свіжості в атаку за допомогою замін. Ми повинні враховувати це перед зустріччю у відповідь і знати, що на нас чекає важке протистояння з гарною командою, яка вміє домагатися потрібного результату».

Нагадаємо, що зустріч у відповідь суперників відбудеться 23 серпня в Лісабоні на стадіоні Да Луж і почнеться о 22.00 за київським часом. Перед нашою командою стоїть непросте завдання.