Тоттенхем і Олімпіакос помінялися місцями. Камбеки з відставання в два голи в нинішній Лізі чемпіонів (відео)

13.12.2019 16:02
Які команди здобували очки в груповому етапі нинішньої Ліги чемпіонів, незважаючи на відставання в два голи по ходу матчу?

dierotenbullen.com

В останньому турі групової стадії Ліон на своєму полі зіграв внічию з Лейпцигом. Такий розклад дозволив обом командам пробитися в плей-офф. При цьому французи по ходу поєдинку поступалися 0: 2, двічі пропустивши з пенальті в першому таймі. Однак Уссем Ауар і Мемфіс Депай своїми точними ударами принесли олімпійцям одне очко, а заодно і друге місце в групі. Відео У нинішній Лізі чемпіонів це 10-й випадок, коли одна з команд поступалася з різницею в два м'ячі по ходу зустрічі, але в підсумку уникала поразки. 1-й тур. Олімпіакос - Тоттенхем - 2:2 Минулорічні фіналісти до 30-й хвилині організували перевага в два м'ячі після пенальті Харрі Кейна і голи Лукаса Моур. Однак до перерви Даніел Поденсе відквитав один гол, а в другій половині зустрічі Матьє Вальбуена зрівняв рахунок, реалізувавши 11-метровий. https://www.youtube.com/watch?v=JN6PPyI7s6M 1-й тур. Атлетіко - Ювентус - 2:2 Ці команди вже зустрічалися в цьому році - в 1/8 фіналу минулої Ліги чемпіонів Юве пройшов завдяки домашній перемозі. Цього разу туринці знову виявилися сильнішими за сумою двох матчів, хоча на виїзді упустили перевагу в два м'ячі. По ходу другої половини зустрічі Хуан Куадрадо і Блез Матюйді вивели гостей вперед, але точний удар Стефана Савича і дебютний гол Ектора Еррери принесли Атлетіко нічию. У підсумку обидві команди пробилися в плей-офф. https://www.youtube.com/watch?v=W3hpsidAdEo 2-й тур. Реал - Брюгге - 2:2 Вершкові ризикували почати груповий етап з двох поразок поспіль, але все ж врятувалися на Сантьяго Бернабеу. Колишній гравець Зорі Еммануель Бонавентуре несподівано оформив дубль у першому таймі, але Серхіо Рамос і Каземіро вирвали для мадридців одне очко. https://www.youtube.com/watch?v=_yDMOkeTckE 4-й тур. Боруссія Д - Інтер - 3:2 Дортмундці були за крок від провалу як в окремому матчі, так і в усій груповій стадії. У першому таймі відзначилися Лаутаро Мартінес і Матіас Весіно, але після перерви постала інша Боруссія. Захисник Ашраф Хакимі видав приголомшливу 45-хвилинку, оформивши дубль, а ще один гол на рахунку Юліана Брандта. В результаті Джмелі обійшли італійців у боротьбі за другу сходинку. https://www.youtube.com/watch?v=h9G8Yi3vAf0 4-й тур. Челсі - Аякс - 4: 4 Взагалі, в четвертому турі сталося чимало божевільних поєдинків. Один з них відбувся на Стемфорд Брідж, де Челсі і Аякс наколотили вісім голів. За підсумками першого тайму господарі «горіли» 1: 3, а потім пропустили ще один м'яч. Однак за останні 20 хвилин гри англійці відіграли три голи зусиллями Сесара Аспілікети, Жоржина і Ріса Джеймса. Потрібно додати, що під час однієї з атак синіх аяксіди заробили дві червоні картки і привезли собі пенальті. У підсумку ця втрата очок вилізла боком для голландців, які не вийшли в плей-офф. https://www.youtube.com/watch?v=JyAT_VyCEBA 4-й тур. Динамо Зг - Шахтар - 3:3 Гірники здобули героїчну нічию на виїзді, хоча по стані на 89-у хвилину поступалися 1: 3. У доданий час Жуніор Мораес забив після флангового кросу, а потім Тете реалізував пенальті, зароблений Андрієм П'ятовим. Підсумковий результат дозволив Шахтареві обійти хорватів за статистикою очних матчів. https://www.youtube.com/watch?v=oEo08Wd2fYU 5-й тур. Тоттенхем - Олімпіакос - 4:2 Перший єврокубковий матч Жозе Моуріньо біля керма шпор запам'ятався яскравим камбеком. Олімпіакос ж відчув, яке упускати перевага в два голи. У першому таймі за греків забили Юссеф Ель-Арабі і Рубен Семеду, але Справі Аллі в доданий час відквитав один м'яч. А в другій половині зустрічі дубль Кейна і точний удар Сержа Орье принесли англійцям перемогу. Три очки гарантували Тоттенхему потрапляння в плей-офф. https://www.youtube.com/watch?v=uZLOSvNA9cQ 5-й тур. Реал - ПСЖ - 2:2 Несподівана втрата очок вершковими, оскільки вони вели з рахунком 2: 0 до 79-й хвилині завдяки дублю Каріма Бензема. Втім, майже відразу ж парижани встановили паритет після точних ударів Киліана Мбаппе і Пабло Сараб. У підсумку мадридці втратили шанси посісти перше місце в групі. https://www.youtube.com/watch?v=iSfG8XDqEMw 5-й тур. РБ Лейпциг - Бенфіка - 2:2 Німці пропустили від Пицци і Карліньос, але зуміли врятуватися в кінцівці. На 90-й хвилині Еміль Форсберг реалізував пенальті, а на 96-й доданій він же забив другий м'яч. Нічийний результат помітно підвищив шанси Биков на вихід з групи. https://www.youtube.com/watch?v=e1lr0voEU7M Володимир Сержао