Торжество Азара і перший млинець Жардіма. Найяскравіші камбеки сезону в Кубках (відео)

02.02.2019 13:02
Виділяємо найяскравіші вольові результати, зафіксовані в нинішньому сезоні в національних Кубках головних європейських футбольних країн

Футболісти Валенсії та Хетафе влаштували бійку після матчу. фото marca.com

У минулий мід-уїк проходили чергові кубкові матчі. Мабуть, найцікавішим серед них стала драма на Местальї. В 1/4 фіналу Кубка Іспанії Валенсія після виїзної поразки від Хетафе (0: 1) видала вражаючий камбек. Будинки Кажани пропустили першими - через кілька секунд після стартового свистка мадридців вивів вперед Хорхе Моліна ... Все змінилося в другому таймі, коли за справу взявся форвард Валенсії Родріго. Іспанець приніс своїй команді путівку в півфінал, оформивши перший хет-трик у кар'єрі. При цьому два своїх м'яча герой поєдинку забив в доданий час. Додайте сюди видалення у Хетафе, не зарахований після повтору гол Валенсії, сім компенсованих хвилин і післяматчеву бійку! https://streamable.com/yhoao У нинішньому сезоні матчів, які можуть зрівнятися з цим за сценарієм, не так вже й багато. Але ми все ж виділили найяскравіші камбеки в національних Кубках головних європейських футбольних ліг. Кубок Англії. 3-й раунд. Сток Сіті - Шрусбері Таун - 2:3 За правилами турніру в разі нічиєї суперників чекала перегравання. Так і сталося - в Шрусбері був зафіксований рахунок 1: 1. На своєму полі Сток в першому таймі практично вирішив задачу завдяки дублю ТАЙРС Кемпбелла. Однак представники третього англійського дивізіону проявили характер, спорудивши камбек за останні 20 хвилин. Спочатку розкішний м'яч забив Джеймс Болтон, потім гості реалізували пенальті, а вирішальний гол оформив Джош лорент. https://www.youtube.com/watch?v=99vkNAPcabc Кубок англійської Ліги. 3-й раунд. Ліверпуль - Челсі - 1:2 У другому англійському Кубку не було настільки божевільних драм, але можна виділити розбирання двох грандів на ранній стадії. Ліверпуль тоді тільки набирав обертів, а Юрген Клопп зі своєї ударної трійці випустив лише Садіо Мане. Втім, і в ослабленому складі червоні могли пройти далі, адже на 58-й хвилині рахунок відкрив Даніель Старрідж. Проте в кінцівці Челсі перевернуло хід зустрічі. На 79-й свій єдиний м'яч у сезоні оформив італієць Емерсон, а незабаром вийшов на заміну Еден Азар видав чудове соло. https://www.youtube.com/watch?v=3AZlHRhDk7Y Кубок Іспанії. 1/4 фіналу. Севілья - Барселона - 2: 0; 1: 6 Звичайно, камбек каталонців ми внесли в цей список з «натяжкою». Програвши на виїзді напіврезервним складом 0: 2, на Камп Ноу блаугранас постали у всеозброєнні. Ще в першому таймі Філіпа Коутіньйо і Іван Ракітіч відіграли гандикап Севільї, а Яспер Сіллессен відбив пенальті Евері Банегу. Після перерви господарі зробили рахунок розгромним - Коутиньо оформив дубль, також відзначився Роберто. Нервьоненсе відповіли голом Гільєрмо Арани, проте в кінцівці на контратаках пропустили від Луїса Суареса і Ліонеля Мессі. Особливо знущальним вийшов м'яч аргентинця, який забив у восьмому матчі поспіль. https://www.youtube.com/watch?v=vBugTcbRI5o Кубок Німеччини. 1-й раунд. Гройтер Фюрт - Боруссія Д - 1: 2 (у дод. Час) Джмелі ледь не зганьбилися в дуелі з командою другого дивізіону. Дортмундці довго «запрягали», а в другому таймі Гройтер несподівано почав грати на рівних з фаворитом. На 77-й хвилині господарі вийшли вперед, і лише в доданий час Аксель Вітцель врятував Боруссію. В овертаймі жовто-чорні ніяк не могли забити, але він «лотереї» гостей вберіг Марко Ройс. Лідер Дортмунда відзначився на 120-й хвилині після провалу оборони суперників. https://www.youtube.com/watch?v=O2SaWHgd8eA Кубок Італії. 4-й раунд. Дженоа - Ентелла - 3: 4 (пен. 6: 7) Генуезці видали класний трилер на пару з представником Серії С. Правда, хепі-енду для Грифонів не було. В основний час Дженоа двічі відігравалася завдяки пенальті у виконанні Кшиштофа Пентекост. В овертаймі вже Джанлука Лападула з «точки» вивів господарів вперед, але на 122-ій доданій хвилині Ентелла зрівняла. По ходу серії пенальті гості мали перевагу, але Грифони один промах «відіграли». І все ж Андердог домоглися свого, коли невдало виконав восьмий удар все той же Лападула. https://www.youtube.com/watch?v=ULd1s_NADgM Кубок Франції. 3-й раунд. Ренн - Брест - 3: 2 (пен. 5: 4) На початку січня чудовий сценарій видали представники першої і другої французьких ліг. Ренн після дубля нападника суперників поступався 0: 2, але Адрієн Юну в першому таймі і Ісмаїла Сарр в другому врятували ситуацію. Справа дійшла до серії 11-метрових, господарі знову поступалися в два м'ячі, але гравці Бреста примудрилися не забити на четвертий і п'ятий пенальті. У підсумку гості «попливли» і після сьомих ударів «лотерея» завершилася не на їхню користь. https://www.youtube.com/watch?v=P1zaiGJEeHo https://www.youtube.com/watch?v=7Vl0cLumBTo Кубок французької Ліги. Півфінал. Генгам - Монако - 2: 2 (пен. 5: 4) Схожий сценарій трапився на цьому тижні і в Кубку Ліги. Леонарду Жардіму не вдалося повернутися в Монако на мажорній ноті - його підопічні програли з 2: 0. У першому таймі гостям перевагу красивими голами забезпечили Роні Лопеш і Олександр Головін, причому з 14-ї хвилини монегаски грали вдесятьох. Однак Олександр Мехді і Маркус Тюрам (син Ліліана Тюрама) зрівняли рахунок. Справа дійшла до серії пенальті, по ходу якої червоно-білі знову упустили перевагу. В результаті Генгам зробив на один промах менше і пройшов до фіналу. https://www.youtube.com/watch?v=tcC3fJoOwKk Володимир Сержао

Британський хокей і німецький пінг-понг. Головні розгроми в Кубках в цьому сезоні (відео)

На Ваш погляд, скільки українських клубів проб'ється в 1/8 фіналу Ліги Європи? В 1/16 фіналу Шахтар зіграє з німецьким Айнтрахтом, а Динамо - з грецьким Олімпіакосом.

• Два (50%, голосів: 7 397)
  • Один (34%, голосів: 5 107)
  • Ні одного (16%, голосів: 2 435)

Всього голосів: 14 939