Топ-5 найкращих матчів в історії збірної України

17.06.2021 05:05

13 червня збірна України стартувала на чемпіонаті Європи-2020. Першим опонентом команди Андрія Шевченка стала національна команда Нідерландів. По закінченню першої години ігрового часу синьо-жовті горіли - 0: 2, проте потім зуміли зібратися і забити двічі. Спочатку Андрій Ярмоленко ефектним ударом відквитав один м'яч, а потім Роман Яремчук ударом головою відновив рівновагу в матчі. Але, на жаль, за кілька хвилин до кінця поєдинку нідерландці забили ще один м'яч, який приніс їм підсумкову перемогу - 3: 2. Незважаючи на поразку, команда Андрія Шевченка показала досить непоганий футбол, який дає надії на вихід із групи.

У світлі хорошої гри проти Нідерландів пропонуємо вам згадати топ-5 кращих матчів в історії збірної України.

Ці дні живете тільки Євро? Тоді використовуйте betXNUMX бонус код, щоб перегляд футбольних баталій на полях Старого Світу приніс вам ще більше емоцій.

Фото УАФ

Туреччина - Україна - 0: 3, 17 листопада 2004 року

Ця гра відбулася в рамках відбору чемпіонату світу 2006 року. Україна чудово провела той кваліфай і вийшла на ЧС із першого місця. А виїзна гра з турками була, мабуть, найкращою у виконанні нашої збірної, яку тренував Олег Блохін, у тому відбірному турнірі. Україна потужно почала той матч, вийшовши вперед уже на 9-й хвилині, - відзначився Олег Гусєв. За вісім хвилин українці подвоїли свою перевагу - забив нинішній головний тренер збірної України Андрій Шевченко. А в кінці зустрічі Андрій Миколайович після дивовижної передачі Олександра Рикуна оформив дубль, а Україна здобула впевнену перемогу - 3: 0.

Україна - Англія - ​​1: 0, 10 жовтня 2009 року

Щоб посісти друге місце у відбірній групі ЧС-2010, українцям треба було вдома вигравати в Англії, що підопічні Олексія Михайличенка і зробили. Єдиний гол у матчі на 30-й хвилині забив Сергій Назаренко. Україна тоді посіла друге місце, проте в стиках програла збірній Греції.

Польща - Україна - 1: 3, 22 березня 2013 року

Збірна України дуже важко почала відбір ЧС-2014, набравши в трьох стартових матчах всього два очки. Спочатку українці зіграли на виїзді внічию з Англією, а потім несподівано в гостях розійшлися миром із Молдовою і вдома програли Чорногорії.

У четвертому турі українці на виїзді грали проти Польщі, яку треба було обігравати, щоб продовжити боротися за вихід на чемпіонат світу. Синьо-жовті підійшли до цього матчу з усією відповідальністю і продемонстрували просто відмінну гру. До 10-ї хвилини українці вели - 2: 0. Спочатку Андрій Ярмоленко відкрив рахунок, а потім Олег Гусєв подвоїв перевагу партнерів. На 18-й хвилині поляки відіграли один м'яч, однак у кінці першого тайму Роман Зозуля повернув своїй команді перевагу у два голи. У підсумку українці відсвяткували перемогу - 3: 1. За підсумками того відбору Україна посіла друге місце і в стикових матчах зустрілася з Францією.

Україна - Франція - 2: 0, 15 листопада 2013 року

Українці провели просто прекрасний поєдинок на НСК Олімпійський. Французи на папері були фаворитами не тільки всієї дуелі в цілому, але й виїзного матчу в Києві теж. Але синьо-жовті змогли своєю злагодженою грою й самовідданістю здивувати грізного суперника. Перший тайм закінчився без забитих м'ячів. На початку другої години гри Роману Зозулі вдалося відкрити рахунок, а на 82-й хвилині Андрій Ярмоленко з пенальті збільшив перевагу господарів - 2: 0. На жаль, ця перемога не дозволила нашій збірній вийти на чемпіонат світу. У матчі-відповіді французи розгромно перемогли - 3: 0 і вийшли на ЧС-2014.

Україна - Португалія - ​​2: 1, 14 жовтня 2019 року

У передостанньому турі відбору Євро-2020 Україна вдома приймала Португалію. Підопічні Андрія Шевченка провели дивовижний матч і виграли - 2: 1.