П'ять жирних тузів Динамо з країн колишньої Югославії (відео)

27.12.2017 07:59
Беньямін Вербич став 19-м гравцем в історії столичного клубу, що представляє колишню СФРЮ

Огнен Вукоєвич, фото dynamomania.com

У суботу Динамо оголосило про підписання контракту з 24-річним півзахисником Беньяміном Вербич, який став першим словенцем в історії клубу. В цілому новобранець киян - 19-й легіонер з країн колишньої Югославії в складі столичної команди. Ми вирішили пригадати найбільш значущих для українського футболу виконавців з Балкан, в різний час захищали кольори біло-синіх. Огнен Вукоєвич Хорватська опорник сім років вірою і правдою служив Динамо, але в останні роки перестав потрапляти в основу, через що побував в оренді в Спартаку і загребському Динамо. Саме він провів найбільшу кількість матчів за столичний клуб серед гравців, які потрапили в наш список. У Києві виграв чемпіонат України, Кубок, двічі Суперкубок, а також дістався до півфіналу Кубка УЄФА. https://www.youtube.com/watch?v=kjX52EaGjDc Горан Гавранчич Кращий бомбардир серед балканських легіонерів киян. В останньому своєму сезоні в складі Динамо відправлявся в оренду в ПАОК. Сербський захисник допоміг Динамо виграти чотири чемпіонати України, чотири рази брав Кубок і тричі Суперкубок. https://www.youtube.com/watch?v=yPXTCsIU1VI Мілош Нінкович Один з небагатьох атакуючих балканських футболістів Динамо. За вісім років в Україні Нінкович відіграв більше сотні матчів, допоміг команді двічі виграти вищий дивізіон, завоювати три Кубка і чотири Суперкубка. Також він був свідком попадання біло-синіх в півфінал Кубка УЄФА і 1/4 фіналу Ліги Європи. https://www.youtube.com/watch?v=aVrB8BC6ByU Домагой Віда Один з лідерів Динамо останніх років в зимове трансферне вікно оформив свій перехід в Бешикташ. Виду провів за киян більше ста матчів і відзначився десятьма забитими голами, допоміг клубу двічі виграти золоті медалі чемпіонату, взяти два Кубка і один Суперкубок. https://www.youtube.com/watch?v=ytgb0SIE5OM Єрко Леко Хорват провів в півзахисті Динамо чотири сезони. Двічі виграв чемпіонат України, тричі ставав володарем Кубка, один раз - Суперкубка. https://www.youtube.com/watch?v=l7kTEB16glI Також варто відзначити Горана Сабліча, Який перебував в структурі Динамо довгі роки. Свій ігровий час отримував Мар'ян Маркович, Єдиним мекедонцем в історії Динамо був Горан Попов, Не вдалося заграти в Києві зоряному Ніко Кранчара. Нині в розташуванні біло-синіх перебувають три футболісти з колишньої Югославії: Вербич, Олександр Пантич и Йосип Пиварич.