Топ-10 видовищних матчів чемпіонату України в 2019 році. Частина 1 (відео)

30.12.2019 12:04
Команда1 підводить підсумки 2019 року, згадуючи кращі поєдинки в чемпіонаті України

За вікном кінець 2019 го, так що можна підводити підсумки. У даній рубриці ми виділимо самі видовищні поєдинки чемпіонату України, що сталися за останній рік. У першій її частині поговоримо про матчах сезону-2018/19. УПЛ-2018/19. 23 тур. Зоря - Динамо - 2:3 У стартовому турі другого етапу минулого чемпіонату біло-сині видали яскраву перемогу. Луганчани вели в два м'ячі після голів Олександра Караваєва і Максима Білого, та ще й виявилися в більшості після видалення Тамаша Кадара. Однак Динамо переламав хід гри - Віктор Циганков віддав асист на Віталія Буяльського, а також реалізував штрафний і пенальті. Крім того, при рахунку 2: 2 склади команд зрівнялися - був вилучений Білий. У чемпіонаті столичний клуб не робив таких камбеків з квітня 2007 року. https://www.youtube.com/watch?v=7grXccviu2M УПЛ-2018/19. 25 тур. Ворскла - Десна - 3:3 Цей поєдинок допоміг полтавцям оговтатися після серії невдач і в підсумку здобути Кубок престижу. Ворскляни пропустили в першому таймі тричі - дублем відзначився Михайло Сергійчук, також забив Дмитро Хльобас, а Артем Фаворов ще й 11-метровий не реалізував. Втім, після перерви біло-зелені домоглися нічийного результату завдяки точним ударам Артема Габелко, В'ячеслава Шарпара і Ніколаса Карека. Це був лише восьмий випадок в чемпіонатах України, коли команда відігравала відставання в три голи по ходу матчу. Відео УПЛ-2018/19. 28 тур. Арсенал-Київ - Чорноморець - 3:3 Двоє головних аутсайдерів минулого сезону влаштували справжню Заруба, переможця в якій виявлено не було. Моряки двічі виходили вперед після голів Арні Вільхамссона і Дмитра Семеніва, але канонір Сергій Вакуленко двічі зрівнював. На 88-й хвилині Олександр Ковпак приніс перевага вже господарям, але в компенсований час нічию для Чорноморця вирвав Руслан Бабенко, реалізувавши пенальті. Ах да, весь другий тайм гості провели в меншості - перед самою перервою підвів одеситів Володимир Аржанов. Відео УПЛ-2018/19. 30 тур. Шахтар - Динамо - 1:1 Класичне вже нічого не вирішувало, але суперники все ж видали бій наостанок. Здебільшого матч вийшов рівним, що і відображено на табло. У першому таймі Циганков реалізував пенальті, а на початку другого зрівняв рахунок Тете. Догравали українські гранди в форматі «10 на 10», так як заробили по червоній Артем Шабанов і Давид Хочолава. https://www.youtube.com/watch?v=rQLNrYYsx3w УПЛ-2018/19. 31 тур. Карпати - Олімпік - 3:3 У тому сезоні олімпійці двічі виривали очки у Львові. Так сталося і в найважливішому в плані боротьби за виживання матчі. Вже на другій хвилині Матар Дійе вивів гостей вперед, але потім Мартін Онгль і оформив дубль Сергій Мякушко, здавалося, принесли зелено-білим перемогу. Однак Олексій Гай ударом зі штрафного і все той же Матар добули для гостей одне очко на останніх хвилинах зустрічі. В результаті Олімпік залишився на дев'ятому місці в таблиці, а Карпатам довелося грати в плей-офф. https://www.youtube.com/watch?v=nY5Z5Q7wRaA Володимир Сержао