Топ-10 матчів 2019 року зі участю українських легіонерів. Частина 1 (відео)

Виділяємо кращі поєдинки минулого року у виконанні українських легіонерів, які виступають в європейських чемпіонатах

фото kaagent.be

Не секрет, що у багатьох іноземних лігах представлені наші футболісти. Ми вирішили пригадати кращі поєдинки українських легіонерів за кордоном в 2019-м. У цій частині рубрики поговоримо про першу половину року. Роман Безус (Гент). Кубок Бельгії-2018/19. Півфінал. Остенде - Гент - 2: 2 (пен. 3: 4) Обидва поєдинки півфінальної стадії завершилися нічиїми 2: 2. На виїзді Гент "горів» 0: 2, але врятувався в кінцівці зустрічі. Другий м'яч гостей на 92-й доданій хвилині забив саме Безус, який проводив лише другий матч за Буйволів після зимового переходу з Сент-Трюйден. Справа дійшла до серії пенальті, в якій вирішальний удар завдав саме українець. Додамо, що участь в матчі взяли також Роман Яремчук і Ігор Пластун. https://www.youtube.com/watch?v=y8148AsGfNo Олександр Зінченко (МанСіті). АПЛ-2018/19. МанСіті - Челсі - 6:0 Городяни не тільки взяли золоті медалі в минулому сезоні, але і стали лідером сезону по розгрому. У тій грі Хосеп Гвардіола знищив Мауріціо Сарри, а Челсі вперше пропустив шість голів у Прем'єр-лізі. До двох з них своїми ассистами виявився причетним Зінченко, якому іспанський фахівець надав шанс. Олександр отримав один з вищих балів в команді, а заодно і схвальні відгуки в пресі. Після гри з лондонцями українець став основним лівим латераль Сіті. https://www.youtube.com/watch?v=xJqQxJdS_Wk Едуард Соболь (Яблунець). Чемпіонат Чехії-2018/19. Яблуниця - Тепліце - 2:1 У цьому матчі наш оборонець вдруге в кар'єрі набрав два очки за системою «гол + пас». Яблуниця здобув вольову перемогу, оформивши два м'ячі у другому таймі. У першому випадку Соболь асистував партнерові, а в другому відзначився сам, забивши дебютний гол за команду. Провівши непоганий сезон в Чехії, Едуард влітку «пішов на підвищення» в Брюгге. Роман Яремчук (Гент). Ліга Жюпілер-2018/19. Сент-Трюйден - Гент - 0:2 У найважливішому в плані боротьби за топ-6 поєдинку Буйволи обіграли прямого конкурента. Яремчук приніс три очки своїй команді, спочатку скориставшись помилкою захисника Сент-Трюйден, а потім замкнувши простріл. Додамо, що в підсумку з вісьмома м'ячами українець став другим бомбардиром Гента в чемпіонаті. https://www.youtube.com/watch?v=GBZ4SUP6uqs Руслан Малиновський (Генк). Ліга Жюпілер-2018/19. Генк - Гент - 2:1 У квітні цього року стало очевидно, що магістри йдуть на золоті медалі, а в найважливішій грі з Гентом перемогу лідерам приніс саме Руслан. Під кінець першого тайму Малина реалізував пенальті, а потім завдав класний удар з краю штрафного. Правда, на останніх хвилинах зустрічі наш легіонер дістав пряму червону картку. В результаті Генк став чемпіоном, а українець був визнаний другим кращим гравцем ліги. https://www.youtube.com/watch?v=fyfxEI9rt5E Володимир Сержао