Титі і Манчіні НЕ перебирали. Хто дебютував за топ-збірні в листопаді?

Хто дебютував за «топові» збірні під час листопадових матчів національних команд?

Дані Ольмо забив у першому ж матчі за збірну Іспанії, rfef.es

В середині листопада відбулося чимало поєдинків на рівні національних збірних, як офіційних, так і товариських. Деякі тренери топ-команд дозволили собі випустити на поле дебютантів, а дехто з них відразу забив. Бразилія (4 дебютанта) Селесао вже традиційно провели два спаринги. У першому з них Бразилія поступилася Аргентині (0: 1), а Титі дав дебютувати зоряному новачкові Реала Родріго і центрфорварду Астон Вілли Уеслі, Непогано проявив себе на старті сезону в АПЛ. Потім в «товарняку» з Кореєю (3: 0) по кілька хвилин часу отримали правий бек Бетіса Емерсон і одноклубник Веслі Дуглас Луїс, Який грає в центрі півзахисту. Схоже, таким чином наставник збірної Бразилії видає хлопцям аванс. Італія (4) Мав успіх в плані дебютантів і Роберто Манчіні. У матчі волок на Євро-2020 проти Боснії та Герцеговини (3: 0) він випустив хавбека Фіорентини Гаетано Кастровілл і воротаря Астон Вілли П'єрлуїджі Голліні на кілька хвилин. В останньому турі кваліфікації проти Вірменії (9: 1) знову трапилася заміна голкіпера - цього разу дебютував Алекс Мерет з Наполі. Але краще все увійшов в гру Ріккардо Орсоліні, Який отримав 45 хвилин з вірменами. Вінгер Болоньї і сам забив, і віддав партнерам два ассист. https://youtu.be/beTFDYqYrlM?t=123 Англія (2) Родоначальники в заключних турах відбору розбили Чорногорію (7: 0) і Косово (4: 0). У першому матчі дебютував один з лідерів Лестера і екс-гравець «молодіжки» Джеймс Медісон. У другому поєдинку на заміну вийшов молодий центрбек Челсі Фікайо Томорі. Таким чином число дебютантів Трьох левів при Гарета Саутгейте зросла до 30-ти. Іспанія (2) Піренейці в листопаді перемогли Мальту і Румунію із загальним рахунком 12: 0. У першому матчі обидва дебютанта не просто забили, а й зробили це неймовірно швидко. центрбек Вільярреала Пау Торрес вийшов на 60-й хвилині, а відзначився на 62-й. Відомий нам по матчах з Шахтарем Хабек загребського Динамо Дані Ольмо витратив на перший м'яч в дебютному поєдинку три хвилини. гол Торреса гол Ольмо Нідерланди (2) У заключному матчі кваліфікації проти Естонії (5: 0) Рональд Куман випустив в «старті» Келвіна Стенгса з АЗ, а його одноклубника Марона Боада - в перерві. Перший віддав два ассист на Жоржина Війнальдум, а другий оформив п'ятий гол своєї команди. У свої 18 років Боада став наймолодшим автором забитого м'яча в збірній Нідерландів з 2005 року. Відео Хорватія (2) Центрбек загребського Динамо Діно Періч повністю відіграв матч відбору на Євро-2020 проти Словаччини (3: 1), а потім вийшов на заміну в спарингу проти Грузії (2: 1). У першому поєдинку всі 90 хвилин провів ще один дебютант - оборонець Різеспор Даріо Мельняк. Німеччина (1) В останньому матчі відбору проти Північної Ірландії (6: 1) Йоахим Лев надав 35 хвилин ігрового часу захиснику Герти Нікласу Штарку. Португалія (1) нападаючий Вулверхемптона Діогу Жота двічі вийшов на заміну в матчах кваліфікації Євро-2020 проти Литви (6: 0) і Люксембургу (2: 0). У другій зустрічі форвард був близький до голу, але в останній момент взяття воріт у нього «вкрав» Кріштіану Роналду. Бельгія (1) захисник Андерлехта Еліас Коббаут провів повний матч відбору на чемпіонат Європи проти Кіпру, в якому бельгійці перемогли 6: 1. Володимир Сержао

Гол Родрігеса, асист Хочолави і невдача Кані на Кубку Африки. Легіонери клубів УПЛ в своїх збірних

Вибираємо кращого українського гравця в матчі Сербія - Україна (зазначте не більше трьох кращих гравців, порядок місць значення не має)

• Роман Яремчук (21%, проголосувало: 214)
  • Андрій Ярмоленко (15%, проголосувало: 150)