Тепер йому довіряють пенальті. Як партнери привітали Андрія Ярмоленко ...

24.10.2017 23:12
Півзахисник збірної України забив гол і взяв участь ще в трьох результативних атаках дортмундської Боруссії

фото bvb.de

Пропустивши поєдинок чемпіонату Німеччини проти Айнтрахта, півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко повернувся в основний склад Боруссії в кубковій грі з Магдебургом. До слова, причину своєї відсутності на полі в минулу суботу сам футболіст чітко пояснив в ексклюзивному інтерв'ю нашому сайту. «Конкуренція», - сказав Андрій, додавши, що останні матчі він провів нижче свого рівня. Не так, як зазвичай грала в них вся команда з Дортмунда, яка перед виїздом на поєдинок Кубка Німеччини не могла перемогти в трьох матчах поспіль. А тут - якраз відповідний суперник, щоб перервати невдалу серію. Інше питання, що розраховувати на оптимальний склад Петеру Бошу ніяк не доводиться. Клубний лазарет поповнюється чи не щодня, а напередодні зустрічі з представником третьої німецької ліги туди потрапив навіть П'єр-Емерік Обамеянг - головний бомбардир Боруссії, а по ходу звітної гри туди потрапив і Махмуд Дауд. Епідемія ... Дві цукерки від Шінджі Кагави Втім, впоратися з Магдебургом гості повинні були при будь-яких розкладах, і перші хвилини матчу показали істотну різницю суперників в класі. Ось тільки реалізувати два своїх забійних моменти дортмундці не змогли, після чого гра потьмяніла. На полі було багато боротьби, поки з тіні не вийшов наш Андрій Ярмоленко. На 23-й хвилині він, отримавши пас від Шінджі Кагави, обіграв захисника в штрафному майданчику і пробив по воротах - господарів виручив воротар. На 40-й хвилині японець знову забезпечив нашого футболіста розкішної передачею, і на цей раз Ярмоленко робив небезпечний простріл - трохи неточно. Зате все склалося якнайкраще за три хвилини до перерви, коли Андрій протягнув м'яч по своєму флангу, пішов від захисника і виконав подачу в штрафний майданчик. Там 18-річний (!) Шведський форвард Александер Ісак скинув м'яч головою під удар Гонсало Кастро, і той, вийшовши на заміну замість травмованого Махмуда Дауда, першим же дотиком відкрив рахунок. Перед самою перервою Ярмоленко вже сам вийшов на ударну позицію, але пробив набагато вище воріт. ЧС-2018. Як працювали фланги збірної України ... З правого пробив повз ворота У другому таймі Магдебург пішов великими силами вперед, і Боруссія моментально покарала за це. На 47-й хвилині господарі подавали кутовий, а дортмундці втекли в контратаку. Найактивнішу участь в голі знову прийняв Андрій Ярмоленко, який віддав передачу на Максиміліана Філіпа, а той переадресував м'яч на Александера Ісака, який подвоїв перевагу в рахунку. Гра була зроблена, але Магдебург все одно хотів порадувати своїх уболівальників, що призвело до великих розривів між лініями. Вільних зон на половині поля господарів було достатньо, і цим добре користувалися футболісти з Дортмунда, в тому числі і Ярмоленко. На 60-й хвилині він знову вміло пішов від свого опікуна в швидкісний атаки і пробив правою ногою у дальній кут - мимо цілі. Всі матчі Андрія Ярмоленко в день народження Шикарний подарунок від партнерів Втім, на гол в цьому матчі кращий бомбардир збірної України награв. На 74-й хвилині атака Боруссії лівим флангом завершилася прострілом в штрафну площу, і м'яч потрапив у руку захиснику Магдебурга. Пенальті взявся бити Андрій Ярмоленко, якого партнери по команді, мабуть, вирішили зробити подарунок до дня народження, довіривши таке право. Українець пробив точно в кут і довів справу до розгрому. Після цього гості піймали кураж, і однією з найпомітніших фігур в складі Боруссії в ці хвилини був наш футболіст. На 80-й хвилині Ярмоленко заробив кутовий для своєї команди, і Марк Бартра реалізував передачу Шінджі Кагави. А вже на останній хвилині гри відзначився і сам японець після комбінації з двома передачами п'ятою. У цій атаці колишній півзахисник Динамо участі не брав - з нього вистачило чотирьох попередніх. У підсумку - 5: 0, розкішна перемога гостей, у складі яких одним з кращих гравців точно був Андрій Ярмоленко. Показники ТТД Андрія Ярмоленко в матчі з Магдебургом