Так харків'яни свого суперника ще не били

22.10.2021 21:26

Підопічні Валерія Кривенцова добули найбільшу перемогу в Прем'єр-лізі в своїй історії

Фото metalist1925.com

До очного протистояння Металіст 1925 і Інгулець підійшли з різним настроєм: переможна серія харків'ян становила три поєдинки, а петровчане не вигравали вже в чотирьох поєдинках поспіль. До того ж, через перенесення поєдинку з Рухом вони три тижні не мали ігрової практики і це, мабуть, негативно відбилося на тонусі підопічних Сергія Лавриненка.

У першій таймі суперництво ще проходило на зустрічних курсах, і складно було віддати комусь перевагу. Однак на 44-й хвилині універсал господарів Батюшін скориставшись передачею Криськіва відкрив рахунок. Такий розвиток подій не влаштовував гостей і відразу після перерви вони додали в активності, проте харків'яни до цього були готові і на 64-й хвилині м'яч після удару Пастка знову опинився в сітці воріт Інгульця. А коли незабаром відзначився Mарлісон, то вже ніхто не сумнівався в перемозі господарів. Останнє слово було за Криськівим - 4: 0. Відсвяткувавши свою найбільшу вікторію в Прем'єр-лізі підопічні Валерія Кривенцова підтяглися до лідируючої групи ...