Табло Прем'єр-ліги. Шахтар став чемпіоном, не помітивши конкурентів

22.06.2020 21:02
В останньому поєдинку 27-го туру київське Динамо насилу в більшості обіграло Ковалівський Колос

27 тур

19.06.2020

Маріуполь - Львів - 3: 0 Голи: Фомін (5, 27), Кащук (90 + 2). Ворскла - Дніпро-1 - 2:0 Голи: Степанюк (18, 48).

20.06.2020

Шахтар - Олександрія - 3:2 Голи: Тайсон (13, з пенальті), Тете (60, 78) -Банада (48), Третьяков (51, з пенальті).

21.06.2020

Десна - Зоря - 1: 2 Голи: Фаворов (90 + 8, з пенальті) - Кочергін (6), Михайличенко (55). На 90 + 7-й хвилині вилучений Чеберко (З).

22.06.2020

Динамо — Колос — 2:1 Голи:  Вільхамссон (69, з пенальті) - Циганков (64, з пенальті), Деї Пена (87, з пенальті). На 53-й хвилині Богданов (К) не реалізував пенальті (воротар). На 62-й хвилині вилучений Петров (К). Матч Карпати - Олімпік перенесено.

28.06.2020

Маріуполь — Дніпро-1 — 17.00 Ворскла - Олімпік - 19.30 Десна — Динамо — 19.30 Динамо в матчі з п'ятьма пенальті дотиснуло грає в меншості Колос