Табло Прем'єр-ліги. Легкі прогулянки Шахтаря і Динамо

23.09.2018 22:02
У минулому турі Чорноморець і Десна не змогли скласти належної конкуренції грандам вітчизняного футболу

У матчі з Десною на рахунку Віктора Циганкова гол і дві результативні передачі. фото fcdynamo.kiev.ua

9 ТУР

22.09.2018

Маріуполь - Олександрія - 1: 0 Гол: Фомін (8, Федорчук). 2 114 глядачів. Львів - Карпати - 1: 1 Голи: Бруно (79, Западня) - Мякушко (74). 8 723 глядача. Арсенал-Київ - Олімпік - 1: 3 Голи: Гринь (59, Евтоскі) - Вакуленко (16, Балашов), Гришко (64, Балашов), Дегтярьов (82, Вакуленко). На 76-й хвилині Вакуленко (О) не реалізував пенальті (перекладина). 820 глядачів.

23.09.2018

Шахтар - Чорноморець - 3: 0 Голи: Мораес (57, Степаненко), Тайсон (82, Морасес) - Трубочкин (59, в свої ворота). 6 081 глядач. Динамо - Десна - 4: 0 Голи: Бурда (45, Циганков), Вербич (67, Циганков), Кендзьора (74), Циганков (87, Вербич). 10 318 глядачів.       Ворскла - Зоря - 2: 1 Голи: Дитина (64, Кулач) - Караваєв (70, Ледньов), Прийма (90, в свої ворота). На 89-й хвилині Шарпар (В) не реалізував пенальті (воротар). 5 800 глядачів.