Син Тюрама зупинив ПСЖ. Хто ще переривав гегемонію парижан у Франції?

11.01.2019 21:01
Яким командам вдавалося обіграти або обійти ПСЖ на внутрішній арені з часів початку гегемонії паризького гранда?

Засмутити ПСЖ вкрай непросто. Фото East News

У середу в 1/4 фіналу Кубка французької Ліги зустрічалися команди, що займають перші місця в чемпіонаті, тільки на різних полюсах таблиці. ПСЖ вдома приймав Генгам і ніщо не віщувало біди для фаворитів. Тим більше, що п'ять останніх сезонів вони забирали Кубок собі. «Перший дзвіночок» настав у середині другого тайму, коли син Ліліана Тюрама Маркус бездарно пробив з пенальті. ПСЖ тут же відповів - Неймар відкрив рахунок, замкнувши подачу Тома Меньє. Проте, розслабленість після голу зіграла злий жарт з парижанами. За останні 10 хвилин арбітр призначив в їх ворота ще два 11-метрових (додамо, що в Кубку Ліги діє VAR). Спочатку Йені Н'Гбакато зрівняв рахунок, а в доданий час Тюрам виправився і вивів свою команду в півфінал. https://www.dailymotion.com/video/x70digm Починаючи з сезону-2012/13 ПСЖ практично нічого не віддає на внутрішній арені. За цей період столичні взяли п'ять золотих медалей Ліги 1, завоювали шість суперкубків, п'ять Кубків Ліги і чотири Кубка Франції. Нижче ми згадаємо саме ті випадки, коли суперникам вдавалося зупинити червоно-синіх. Кубок Ліги-2012/13. 1/4 фіналу. Сент-Етьєн - ПСЖ - 0: 0 (пен. 5: 3) У тому сезоні парижани обмежилися лише перемогою в чемпіонаті. Перша невдача чекала команду в Кубку Ліги, де Сент-Етьєн вистояв усі 120 хвилин і переміг в «лотереї» завдяки промаху Тьяго Сілви. До речі, зелені в підсумку виграли трофей. https://youtu.be/22_I9ttRkx4?t=386 Кубок Франції-2012/13. 1/4 фіналу. Евіан - ПСЖ - 1: 1 (пен. 4: 1) Трохи пізніше за аналогічним сценарієм ПСЖ покинув другий Кубок. Хав'єр Пасторе відкрив рахунок в матчі, але під перерву гол відквитав Сабер Хеліфа. У підсумку в серії пенальті червоно-сині допустили дві невдачі. https://www.youtube.com/watch?v=aT9eqnWleY0 Кубок Франції-2013/14. 1/16 фіналу. ПСЖ - Монпельє - 1:2 У наступному сезоні парижани досить рано покинули турнір. На гол Даніеля Конгре відповів Едінсон Кавані, а в другому таймі перемогу гостям приніс Віктор Монтаньє. Втім, свій «золотий дубль» в тому сезоні столичні оформили. https://www.youtube.com/watch?v=I6VlBFXFX7E Ліга-1-2016 / 17. Монако Єдиною командою, яка зупинила ПСЖ в чемпіонаті, були монегаски. У тому розіграші Монако на своєму полі перемогло з рахунком 3: 1, а на виїзді відстояло нічию 1: 1. У підсумку представники князівства випередили гегемонів на вісім очок. Звичайно, в нинішній Лізі 1 доля золотих медалей вже давно відома. https://www.youtube.com/watch?v=XBkC8ld9VUM Володимир Сержао

А крутіше всіх естонці! Які команди йдуть без поразок в європейських лігах?

На Ваш погляд, скільки українських клубів проб'ється в 1/8 фіналу Ліги Європи? В 1/16 фіналу Шахтар зіграє з німецьким Айнтрахтом, а Динамо - з грецьким Олімпіакосом.

• Два (50%, голосів: 7 397)
  • Один (34%, голосів: 5 107)
  • Ні одного (16%, голосів: 2 435)

Всього голосів: 14 939