Свіжа перепис камбеків. Хто відігравав два голи в цьому і минулому чемпіонатах України

20.11.2019 13:02
Яким командам вдавалося нівелювати відставання в два голи по ходу матчу в нинішньому і попередньому чемпіонатах України?

Фото fcmariupol.com

В останньому турі УПЛ Карпати вирвали нічию у виїзному матчі з Маріуполем. Азовці вели завдяки голам В'ячеслава Чурко і Дмитра Мишнева, але дебютний дубль Єгора Назарин врятував для львів'ян поєдинок. Користуючись нагодою, згадаємо інші подібні камбеки в цьому і попередньому чемпіонатах. Відео УПЛ-2018/19. 3-й тур. Карпати - Олімпік - 2:2 В один з початкових ігрових днів минулої першості львів'яни втратили перемогу, що в підсумку вилізло команді боком. Після відмінного першого тайму, який відзначився голами Франсиско Ді Франко і Мар'яна Шведа, Карпати впевнено вели. Однак після перерви донеччани зібралися з духом і завдяки м'ячам Антона Кравченка і Максима Тейшейри вирвали нічию. https://www.youtube.com/watch?v=r2zCPz6RXh8 УПЛ-2018/19. 5-й тур. Десна - Карпати - 2:2 Через два тижні ужезелено-білі приміряли на себе геройський костюм. На перерву Десна пішла з комфортною перевагою після точних ударів Дениса Бездородько і Дениса Фаворова, проте в другій половині зустрічі Денис Мірошниченко і Аді Мехреміч організували нічию. Відео УПЛ-2018/19. 7-й тур. Львів - Олександрія - 2:2 На початку минулої осені новачки Прем'єр-ліги були близькі до того, щоб засмутити набрала хід команду Володимира Шарана. Бруно Дуарте і Лукас Тейлор за якихось 20 хвилин забезпечили Львову комфортну перевагу. Однак після перерви гості «ожили» - спочатку один м'яч відквитав Василь Грицук, а в кінцівці нічийний рахунок встановив Артем Сітало. Відео УПЛ-2018/19. 23-й тур. Зоря - Динамо - 2:3 У стартовому турі другого етапу біло-сині видали яскраву перемогу. Луганчани вели в два м'ячі після голів Олександра Караваєва і Максима Білого, та ще й виявилися в більшості після видалення Тамаша Кадара. Однак Динамо переламав хід гри - Віктор Циганков віддав асист на Віталія Буяльського, а також реалізував штрафний і пенальті. Крім того, при рахунку 2: 2 склади команд зрівнялися - був вилучений Білий. У чемпіонаті столичний клуб не робив таких камбеків з квітня 2007 року. https://www.youtube.com/watch?v=7grXccviu2M УПЛ-2018/19. 25-й тур. Ворскла - Десна - 3:3 Цей поєдинок допоміг полтавцям оговтатися після серії невдач і в підсумку здобути Кубок престижу. Ворскляни пропустили в першому таймі тричі - дублем відзначився Михайло Сергійчук, також забив Дмитро Хльобас, а Артем Фаворов ще й 11-метровий не реалізував. Втім, після перерви біло-зелені домоглися нічийного результату завдяки точним ударам Артема Габелко, В'ячеслава Шарпара і Ніколаса Карека. Це був лише восьмий випадок в чемпіонатах України, коли команда відігравала відставання в три голи по ходу матчу. Відео УПЛ-2018/19. 31-й тур. Карпати - Олімпік - 3:3 Олімпійці двічі в тому сезоні виривали очки у Львові. Вже на другій хвилині Матар Дійе вивів гостей вперед, але Мартін Онгль і оформив дубль Сергій Мякушко, здавалося, принесли зелено-білим найважливішу перемогу. Однак Олексій Гай ударом зі штрафного і все той же Матар добули для команди одне очко на останніх хвилинах зустрічі. Олімпік залишився на дев'ятому місці в таблиці, а сам матч виявився для нього одним з вирішальних у боротьбі за збереження прописки. https://www.youtube.com/watch?v=nY5Z5Q7wRaA УПЛ-2018/19. 32-й тур. Ворскла - Олімпік - 2:2 За підсумками минулого сезону звання майстрів камбеків коштувало віддати хлопцям з Олімпіка. Чи не гарантувавши собі дев'ятий рядок перед останнім туром, донеччани врятувалися з 0: 2. Шарпар і Денис Васін в першому таймі принесли успіх полтавцям, а в другому таймі рятівником гостей виступив Максим Дегтярьов, який оформив дубль. Відео УПЛ-2019/20. 5-й тур. Дніпро-1 - Львів - 2:3 У нинішньому сезоні першими відіграли два м'ячі дніпряни. Ренан і Пернамбуко організували золотисто-синім перевага, але потім Володимир Польовий та Станіслав Куліш оформили камбек. На жаль для дебютантів УПЛ, в кінцівці Папа Гуйє привіз пенальті і отримав червону, а Шина реалізував «вирок». https://www.youtube.com/watch?v=fXbbyb2EoiA УПЛ-2019/20. 6-й тур. Зоря - Динамо - 2:2 В останні роки чорно-білі регулярно дають бій киянам. Так сталося і в першому колі, коли після голів Жерсона Родрігеса і Карлоса де Піни динамівці розслабилися. Але ще в першому таймі Артем Громов забив своїй колишній команді, а після перерви Джоель Абу Ханна встановив паритет ударом «бісіклетой». https://www.youtube.com/watch?v=Vv7zvPtVg94 УПЛ-2019/20. 7-й тур. Шахтар - Зоря - 4:3 Останніми до Карпат подібний камбек оформили гірники, які в тому матчі могли перервати свою бездоганну стартову серію. Владлен Юрченко та Владислав Кочергін вивели гостей вперед, але до перерви один м'яч відквитав Тайсон. На початку другої половини відзначилися Марлос і Жуніор Мораес, проте на 86-й хвилині Богдан Ледньов зрівняв рахунок. І все ж через кілька миттєвостей Мораес забив другий для себе і переможний гол. https://www.youtube.com/watch?v=fhq11OV-Y9Y Володимир Сержао